Koce i maty do zabawy 150x150 dla najmłodszych

Obserwowanie dziecka, które się wspaniale bawi i relaksuje to balsam dla serca matki. Stwórz domowe królestwo dla swojej pociechy, zapewnij mu wygodne  i bezpieczne warunki ruchowe w poznawaniu otoczenia. Niech dziecko poznaje swoje możliwości na miłym kocu do zabawy. Satysfakcja z zabawy, nie tylko dla matki ale również dla początkującego podróżnika, gwarantowana!

Ktoś kiedyś powiedział, iż “w relacji z dziećmi sobą się stajemy’’. Czas wspólnej zabawy na kocu czy macie do zabawy zaowocuje w przyszłości szacunkiem dla drugiego człowieka oraz wyzbyciem się egoizmu. Pokażmy, iż nasz wybór gadżetów do zabawy to gwarancja szczęśliwej przyszłości naszych pociech.

Wspólne odkrywanie świata na kocyku do zabawy

Proponowane koce piknikowe do zabawy to produkty wykonane z naturalnych włókien. Poszewka w swoim składzie zawiera 50% wiskozy bambusowej i 50% bawełny, a antyalergiczne wypełnienie to stuprocentowy poliester. Wodoodporny oraz wytrzymały spód naszych kocyków wykonany jest z nieprzemakalnego materiału zabezpieczającego przed zniszczeniem. Rozmiar maty do zabawy dla dzieci 150x150 cm sprawia, że produkt ten staje się wielofunkcyjny. Może być zarazem kocem lub matą do zabawy bądź kocem piknikowym dla całej rodziny.

Jak wielką wagę producent przyłożył projektując kocyki , świadczy fakt wyboru delikatnej tkaniny, jak również nieszablonowe podejście do nazewnictwa. Zgodzimy się przecież, że Aleja Gwiazd, Kotahontas, Kanciaki czy Patałajki to wzory i nazwy, które nieprzypadkowo trafiły na urocze maty do zabawy dla dzieci.

Nie musimy sięgać po gwiazdkę z nieba, wystarczy codzienna bliskość i miłe w dotyku koce do zabawy. Naszą ofertę stworzyliśmy z myślą o najmłodszych, sięgając po kocyki i maty dla dzieci 150x150 do zabawy zaprojektowane i starannie uszyte w Polsce.

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

150x150 CM

Jeżeli szukasz odpowiedniego kocyka do zabawy dla swojego dziecka, wchodzącego w wiek, gdy ciekawi ich wszystko wokół, tj. ok.drugiego-trzeciego miesiąca, jesteś w odpowiednim miejscu! Nasz sklep internetowy specjalizuje się w sprzedaży garderoby dziecięcej, w tym również koców do zabawy 150x150.

na stronie
Produktów 1 - 12 z 21