Darmowa dostawa od 199 zł  |  30 dni na zwrot  |  Szybkie płatności  |  Dostawa: GLS / InPost  |  tel. 600 600 317  

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

Maffashion – Julia Kuczyńska ambasadorką Maylily!

Kategoria: Z życia firmy

Jest nam niezmiernie miło ogłosić początek współpracy ambasadorskiej z Maffashion – topową polską influencerką modową, a od niedawna mamą malutkiego Bastiana. Julia inspiruje modowo miliony Polek i wyznacza trendy, a przy tym idealnie łączy pracę z pełnym bliskości, pozytywnych emocji i naturalności macierzyństwem.

„Od samego początku wiedziałam, że Maffashion będzie świetną ambasadorką Maylily. To, co robi zawodowo i to jak prywatnie ważna jest dla niej rodzina, idealnie pasuje do naszej marki a przede wszystkim  wartości, jakimi się kierujemy. Bardzo doceniam  naturalność i olbrzymią kreatywność Julii. Już nie mogę się doczekać, kiedy zaprezentujemy efekty naszej współpracy” Katarzyna Mitas, założycielka Maylily

Nasza współpraca zakłada wiele fantastycznych wydarzeń, a jednym z najważniejszych będzie autorska kolekcja Julii – już trwają nad nią intensywne prace, a efekty zaprezentujemy wkrótce.

Rok 2021 określamy hashtagiem #familymoments, chcemy podkreślać zwykłe-niezwykłe chwile, które są tak cenne - szczególnie w kontekście tego, co przyniósł Covid.

Ogromnie nas cieszy, że Maffashion wybrała nasze produkty spośród wielu propozycji, kierując się jakością, bezpieczeństwem i estetyką. Zawsze stawiamy na te trzy wartości i są one głęboko zakorzenione w filozofii naszej marki.

„Bastian uwielbia kocyki, są dla niego lepsze niż niejedna zabawka. Wielokrotnie wspominałam o tym na swoim Instagramie, a spośród wielu różnych firm, których rzeczy miałam okazję sprawdzić, to właśnie Maylily skradło moje serce. Ich rzeczy są tak miłe w dotyku, tak piękne, że od razu chce się je dać dziecku. Będąc ambasadorką marki z wielką przyjemnością zaprojektuję autorską kolekcję, bo wiem, że jakość produktów będzie na najwyższym poziomie.”  Julia Kuczyńska, Maffashion


Zapraszamy do śledzenia nas na Instagramie i Facebooku – będziemy tam prezentować wiele niespodzianek

Skomentuj

Kod zabezpieczający