Chusty z chwostami dla dzieci

W wietrzne dni należy zadbać o właściwą ochronę nie tylko główki dziecka, ale także jego szyi. W przypadku niskich temperatur możesz postawić na szaliki zimowe dla dzieci, jednak jesienią czy wiosną warto wybrać materiał o cieńszej fakturze. Chustki z chwostami dla dzieci sprawdzą się świetnie! O trójkątnym kształcie, są wygodne w wiązaniu, a do tego zostały wykonane z tkaniny bambusowej, która nie podrażni delikatnej skóry malucha. Ponadto ozdobiona bawełnianymi kulkami, będzie stanowiła śliczne uzupełnienie każdej dziecięcej stylizacji.
Zdecyduj, który wzór chust z chwostami dostępnych w naszym sklepie najbardziej Ci się podoba! Wybór jest naprawdę szeroki, a wszystkie printy zostały stworzone specjalnie dla naszego sklepu MAYLILY. Zobacz także trójkątne chusteczki bambusowe, które świetnie sprawdzą się zarówno jako ochrona główki malucha, jak i w roli delikatnego szaliczka.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

CHUSTKI BAMBUSOWE Z CHWOSTAMI

Urocze chustki z chwostami dla dzieci. Piękne uzupełnienie każdej stylizacji niemowlęcej. Idealne do zawiązywania pod szyję.

na stronie
Produktów 13 - 15 z 15