Ciepłe kocyki bambusowe minky

Kocyk to podstawa dziecięcej wyprawki. Nie może być więc przypadkowym zakupem, lecz przemyślanym i starannie dobranym. Z pomocą wychodzi nasz sklep z ofertą najlepszych ciepłych kocyków bambusowych dla niemowląt. Podarujmy zdrowie i wygodę najmłodszym członkom rodziny.

Ciepłe kocyki bambusowe minky z naszej oferty zapewnią naszym dzieciom niemal luksusowy rozwój.To produkty, który wprowadzą maluszka do krainy łagodności dzięki swojej wyjątkowej delikatności i miękkości, której nie stracą z upływem czasu czy nawet po wielu praniach. Ciepłe kocyki minky dla niemowląt wykonane są w 50% z przędzy bambusowej i 50% przędzy bawełnianej - czyli najbezpieczniejszych materiałów otulających skórę maluszka.

Niezwykłe właściwości bambusa i bawełny zapewnią dziecku termoregulację i nie będą podrażniać jego delikatnej skóry, zaś hipoalergiczne właściwości okażą się zbawienne. Kocyki nie wywołują uczuleń, co w dobie podatności na alergie jest niezwykle istotne.

Odpowiednie dla niemowląt

Ciepłe kocyki dla niemowląt to wielofunkcyjne elementy dziecięcej wyprawki. Nie dość, że nigdy nie wychodzą z mody i są niezwykle praktyczne to dodatkowo idealnie sprawdzają się podczas każdej sytuacji. Doskonały i wygodny do łóżeczka jako kołderka, a do wózka jako przykrycie podczas spacerów. Posiada wypełnienie, które dodatkowo ogrzewa. Sprawdzi się jako przytulacz otulacz - amulet maluszka, który dziecko zawsze lubi mieć przy sobie do zasypiania, do przytulania, by się wyciszyć lub pocieszyć. Kocyk bambusowy zapewni mu bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój. Wyciszenie to będzie zbawienne także dla rodziców, którzy w pierwszych miesiącach życia maluszka będą nim bardzo zaabsorbowani.

Dla rodziców zwolenników rodzimych wyrobów z pewnością ważne będzie, iż ciepłe kocyki bambusowe minky zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce. Miłe w dotyku, naturalne kocyki, dostępne w wersjach kolorystycznych dla chłopców i dziewczynek z pewnością zdadzą egzamin jako uniwersalny pomysł na prezent. Dzięki nim dasz dziecku chwile przyjemności oraz wyciszającego komfortu.

CIEPŁE KOCYKI BAMBUS / MINKY

Bardzo ciepłe i cudownie otulające kocyki, wykonane z tkaniny bambusowo - bawełnianej oraz najmilszego minky. W środku wypełnione antyalergiczną włókniną najwyższej jakości. Must have Twojego maluszka!

na stronie
Produktów 1 - 12 z 54