O nas

MAYLILY narodziło się w 2012 roku jako malutka firma z wielkimi marzeniami :)
Na początku produkowaliśmy pieluszki wielorazowe - pierwsze na polskim rynku. Potem wprowadzaliśmy do oferty nowości - to, czego sami nie mogliśmy odnaleźć na rynku i to, co podpowiadali nam Klienci. Zawsze jednak pod wspólnym znakiem niepodważalnych wartości: delikatności, funkcjonalności i dobrych projektów.

Świat MAYLILY to oryginalne, autorskie wzory, nad których projektami spędzamy długie godziny. Nowe produkty testujemy i dopracowujemy tak, żeby idealnie spełniały swoją funkcję. Reklamacje i zwroty to u nas rzadkość - ale jeśli się przydarzą, cieszymy się, bo to znaczy, że możemy jeszcze coś usprawnić.
MAYLILY to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Nie uznajemy kompromisów zarówno w kwestii wyboru surowców, jak i wykonania naszych produktów. Szyjemy je w Polsce, na pięknym, zielonym Podkarpaciu - w naszej pracowni, dzięki czemu mamy kontrolę nad każdym, nawet najdrobniejszym szczegółem. Dajemy pracę i jesteśmy dumni z tego, że wszystkie nasze produkty mają metkę “Made in Poland”.
Zaufało nam już tysiące Klientów na całym świecie - w Polsce, Europie, Azji, a nawet w dalekiej Australii. To dla nas ogromna radość, że dajemy piękno i komfort tak wielu dzieciom i ich rodzicom. Cieszymy się, że jesteś tutaj z nami!

Kasia Mitas, założycielka