Dziecięce eko gryzaczki

Okres wyrzynania się pierwszych ząbków może być trudny dla niemowlęcia, jak i rodziców, którzy nieustannie szukają rozwiązania, aby pomóc swojemu skarbowi. Najprostszym i skutecznym sposobem na złagodzenie objawów ząbkowania są gryzaki, które uśmierzają swędzenie dziąseł i uspokajają dziecko. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór eko gryzaczków dla dzieci. Przykładamy szczególną uwagę do sposobu wykonania tych akcesoriów. Sprawdź, czym wyróżniają się nasze gryzaczki i dlaczego są ekologiczne!

Każdy gryzaczek składa się z kółeczka z polskiego drewna klonowego (zaimpregnowanego organicznym olejkiem kokosowym) posiadającego właściwości antybakteryjne oraz zawieszki wykonanej ręcznie na szydełku (z bawełny organicznej). Niewielkie kółeczko można łatwo złapać w rączkę, unieść i włożyć do malutkiej buźki. Do wyboru są urocze wzory z sówką i króliczkiem w wielu subtelnych kolorach, takich jak pudrowy róż, miętowy, szary i śmietanka. Wszystkie modele są w pełni bezpieczne dla niemowląt - przy ich produkcji nie stosuje się żadnych szkodliwych dla dziecka materiałów czy substancji chemicznych. Każdy szczegół jest specjalnie zaprojektowany i starannie wykonany w Polsce.

Atrakcyjna forma gryzaczka z pewnością zainteresuje maluszka, pozwoli mu się uspokoić i rozweselić, a kontakt z różnorodnymi fakturami materiałów pomoże rozwinąć zmysł dotyku. Po zakończeniu okresu ząbkowania, gryzaczek może być zabawką, na którą zawsze znajdzie się miejsce, ozdobą w pokoiku dziecka i po prostu pamiątką z pierwszego roku życia. Szukasz sposobu na bolesne ząbkowanie lub wyjątkowego upominku dla dziecka? Gryzaczek może być pięknym elementem wyprawki dla niemowlaka, który przyniesie ulgę w czasie ząbkowania, jak i fantastycznych prezentem dla maluszka, który doskonale sprawdza się jako zabawka. Zobacz wszystkie gryzaczki z naszej oferty!

EKO GRYZACZKI

Ręcznie szydełkowana zawieszka sówka i kółeczko z polskiego drewna klonowego, zaimpregnowanego organicznym olejkiem kokosowym to nasz wyjątkowy i piękny gryzaczek

na stronie
Produktów 1 - 12 z 19