Why us?

  • Unique design with great attention to detail.

  • Premium fabrics, soft and durable.

  • 100% production in Poland (EU).

  • Hundreds of products made by hand.

Akcesoria dla niemowląt i dzieci od Maylily na zimę 2018

Akcesoria na zimę dla niemowląt

Nadchodzi zima! Opatulanie się ciepłymi szalikami i nakładanie grubych wełnianych czap już wkrótce stanie się codziennością. Jak sprawić, by ciepło było nie tylko nam, ale również naszym maluchom? Zerknijcie na akcesoria na zimę dla niemowląt i dzieci, o które powinniście zadbać!

Zimowa wyprawka dla dzieci: co musi się w niej znaleźć?

Przede wszystkim warto sprawić, by zima nie była dla dzieciaków przykrością. Radosne kolory, urocze i zabawne wzory powinny się przede wszystkim podobać oraz spełniać swoją funkcjonalność.

Przede wszystkim czapeczka!

Podstawą wchodzącą w skład akcesoriów na zimę dla dzieci jest ciepła i nie za mała - to gwarancja udanego zimowego spaceru. To doskonała ochrona przed chłodem, ale i nakrycie, które nie przegrzewa głowy. Najlepszym rozwiązaniem będą czapeczki zimowe dla niemowląt wykonane z bawełny lub antyalergicznej wiskozy bambusowej - zapewnią komfortowy i zdrowy spacer.

czapka zimowa morski

Niedrapiący szaliczek

Wygodny szalik, taki który nie drapie i nie dusi z pewnością sprawi, iż nasz maluch będzie radosny, a podczas wyprawy nie będzie marudził. Szaliki zimowe dla dzieci świetnie sprawdzą się zwłaszcza milutka w dotyku apaszka, zapinana na plastikowy nap. Nie dość, że ciepła, to jeszcze łatwa w założeniu, dodatkowo chroniąca przed wychłodzeniem gardła, co nierzadko staje się przyczyną przeziębień. Czego chcieć więcej? ;)

apaszka zimowa grafit

Dziecięca kominiarka

Który rodzic nie myśli o optymalizacji dziecięcej garderoby oraz swego czasu? Im właśnie polecamy połączenie czapki z szalikiem, czyli kominiarki dla dzieci. Bardzo praktyczne rozwiązanie, a jednocześnie chroniące przed mrozem, dodające dziecku uroku, 2 w 1.

kominiarka supercat love szary

Rękawiczki

W zimie stanowcze STOP! należy powiedzieć zimnym rączkom! By odpowiednie je chronić zaopatrzmy malucha w cudownie miękkie rękawiczki dla dzieci, dzięki którym będzie bez problemu mógł trzymać w rączkach co tylko zapragnie, nie tracąc ich ciepła w chłodne dni.

łapki love róż

Buciki w służbie ciepłych stópek

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że gdy zimno nam w stopy, wtedy nie pomoże nawet najgrubsza kurtka i czapka. Niezbędne akcesoria na zimę dla niemowląt to oczywiście ciepłe obuwie - dzieciom warto zapewnić miękkie i cieplutkie ocieplacze na nóżki dla niemowląt. Antyalergiczne, puszyście ocieplone z pewnością ochronią przed zimnem, dodając uroku spacerowi z rodzicami.

krótkie butki morski

Skomentuj

Kod zabezpieczający