Why us?

  • Unique design with great attention to detail.

  • Premium fabrics, soft and durable.

  • 100% production in Poland (EU).

  • Hundreds of products made by hand.

Snówka – mała bohaterka

Category: Produkty MAYLILY

Chociaż w naszej ofercie jest bardzo dużo różnych produktów, nieustannie brakowało nam jednej rzeczy – pierwszej przytulanki dla maluszków. Od dawna rozmyślaliśmy nad stworzeniem towarzyszki dziecięcych snów, która zapewni poczucie bezpieczeństwa i stanie się częścią rytuału zasypiania.

Mijały dni, tygodnie i miesiące, a nasze projekty wciąż były nie takie – albo zawierały zbyt wiele elementów, albo też nie spełniały naszych estetycznych oczekiwań.

Jak to zwykle u nas bywa, olśnienie spłynęło nagle – późnym wieczorem, w spokojnym, domowym zaciszu. W towarzystwie miarowych oddechów naszych własnych dzieci.

Tak narodziła się Snówka – połączenie cudownie miękkiej bambusowej pieluszki i ręcznie szydełkowanej sówki. Łączy prostotę designu z funkcjonalnością, ale przede wszystkim jest idealną przytulanka dla maluszków! Można ją tulić, można ją ciumkać, a nawet zarzucić na buzię ;)

Snówki towarzyszą dzieciom nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. A my się strasznie tym cieszymy i uwielbiamy oglądać na Instagramie zdjęcia maluchów śpiących ze swoimi Snówkami :)

Na prośbę rodziców, których dzieci kochają Snówki, stworzyliśmy także wersję XL - odpowiednią dla starszych dzieci, które wciąż kochają zasypiać z przytulanką.

Snówka to nasza mała bohaterka, ale też całkiem poważna IKONA naszej marki.

Skomentuj

Kod zabezpieczający