Bawełniane girlandy do pokoju dziecka

Girlandy bawełniane do pokoju dziecka pięknie prezentują się zarówno przy jego łóżeczku, jak również zawieszone przy oknie czy też przy wiszących półkach. Wykonane zostały z organicznej bawełny, aby umożliwić dziecku bezpieczną zabawę. Każda girlanda została wykonana ręcznie na szydełku z miłości do dzieci, w trosce o ich komfort i bezpieczeństwo od pierwszych dni życia, z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzarskich, w których główną rolę odgrywają minimalizm i prostota. Bawełniane girlandy do pokoju dziecięcego posiadają praktyczne pętelki do zawieszenia, ułatwiając tym samym dekorację ścian, okien i mebli, pozwalając na pełną dowolność aranżacji. W ofercie dostępne są girlandy o różnej długości oraz w kilku ciekawych, przyjemnych dla oka dziecka wzorach. Uniwersalne girlandy bawełniane z niewielkimi kulami świetnie prezentują się nie tylko w dziecięcym pokoju, ale też w sypialni i salonie. Girlandy w sówki to nasza propozycja ozdoby, która idealnie wpisuje się w najnowsze modowe trendy. Proponujemy również girlandy bawełniane do pokoju dziecięcego z lekkim humorem, z motywem kolorowych lodów, które sprzyjają smacznemu snu maluszka.

Ozdobne girlandy bawełniane do pokoju dziecięcego

Girlandy bawełniane można wykorzystać dowolnie, w ten sposób, jak podpowiada Wam Wasza wyobraźnia. Udekoruj nią łóżeczko swojego maleństwa, wejście do jego pokoiku bądź okno. Stwórzcie dla siebie wyjątkowe miejsce do odpoczynku, zawieszając je przy półce z książkami lub w sypialni przy zagłówku Waszego łóżka. To propozycja ozdoby zarówno dla dzieci, jak też ich rodziców.

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

GIRLANDY

Narodziny dziecka to szczególny moment, który poprzedza 9 miesięcy przygotowań jego małego, bajkowego świata, jakim jest dziecięcy pokoik. Bawełniane girlandy to dekoracja, która pozwoli Ci zadbać o szczegóły, będzie dopełnieniem bezpiecznej strefy maleństwa, w którym panuje harmonia, spokój i radość.

Produktów 1 - 10 z 10

MAYLILY to wyjątkowe produkty dla dzieci i niemowląt, produkowane w Polsce.

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.