KOCYKI LIGHT BAMBUS/MINKY

Ciepły kocyk bambusowy – nowość na rynku

Jeśli kompletujesz wyprawkę dla nowego członka rodziny, zważasz na rodzaj i jakość materiału z którego wykonano poszczególne akcesoria. Naturalne włókna świetnie sprawdzą się zwłaszcza latem. Bawełna i bambus są niezwykle higieniczne i mają bardzo dobre właściwości termiczne. Wspierają odprowadzanie wilgoci i utrzymywanie stałej temperatury. Najlepsze właściwości artykułu odkryjesz latem, kiedy bambusowe koce dla niemowlaka zaczną przyjemnie chłodzić skórę najmłodszych.

Jaki rozmiar kocyka bambusowego jest najlepszy?

Akcesorium dla maluszka powinno mieć odpowiednią długość i szerokość. Rodzice najczęściej wybierają ten o wymiarach 100x75 cm. Ciepły kocyk dla dziecka wykonany z polaru lub z nieco grubszym wypełnieniem, może być alternatywą kołderki. Akcesorium często ma dodatkowy otwór na szelki, który sprawdza się w znacznie bardziej otwartych wózkach spacerowych. Większy pled możesz złożyć na pół i w awaryjnej sytuacji użyć go jako podkładkę do przewijaka lub wygodne siedzisko podczas spontanicznego wypadu za miasto z maluchem.

KOCYKI LIGHT BAMBUS/MINKY

Kocyk to niezbędnik zaradnej mamy. Ciepłe akcesorium niewielkich rozmiarów jest idealne dla najmłodszych w czasie spaceru. Każda zaradna mama powinna schować go do swojej torby podróżnej, bo lista jego zalet nie ma końca. Chroni maluszka przed wyziębieniem, zapewnia komfort w czasie deszczowej pogody i nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. Piękny i delikatny, uprzyjemni wycieczki i zapewni malcowi zdrowy i spokojny sen. 

na stronie
Produktów 1 - 12 z 34