Miękkie i przewiewne maseczki ochronne

W miesiącach, kiedy temperatura przekracza 20 stopni Celsjusza, niezwykle ważne jest to, aby sięgać po materiały, które sprawdzą się podczas największych upałów. Maseczki ochronne na lato zostały wykonane z połączenia bawełny i bambusa, a to wszystko z myślą o gorących i skwarnych dniach.Tkanina bambusowa wykazuje właściwości termoregulacyjne, zapewniając temperaturę o 2-3 stopnie niższą od tej panującej w otoczeniu. Cienkie maseczki ochronne są hipoalergiczne i nie podrażniają skóry, dlatego mogą być stosowane przez osoby borykające się z problemami cery wrażliwej.

Maski ochronne na lato dla Ciebie i Twoich najbliższych

W życie wszedł obowiązek noszenia maseczek. W praktyce oznacza to tyle, że osoby poruszające się w przestrzeni publicznej są zobowiązane do zakrywania nosa i ust. W walce z pandemią zaleca się pozostanie w domu, jednak gdy wyjście na zewnątrz wynika z obowiązków lub ważnych sytuacji, należy zadbać o odpowiednie wyposażenie. W ofercie sklepu Maylily znajdują się maseczki ochronne na lato wykonane z miłych w dotyku, cienkich i przewiewnych materiałów, które sprawdzą się podczas cieplejszych dni. Jedno jest pewne - ciekawe wzory, kolory i motywy zwierzęce z pewnością zachęcą dzieci do ich noszenia. Nie zwlekaj! Kup przewiewną maseczkę ochronną dla siebie i Twoich bliskich! Zobacz również chusteczki bambusowe, które ochronią główkę maluszka przed słońcem.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

MASECZKI OCHRONNE NA LATO

Kiedy temperatura na zewnątrz wzrasta, rezygnujemy z kurtek i płaszczy na rzecz bardziej zwiewnych stylizacji. W obecnej sytuacji niezwykle ważne jest to, aby obowiązkowo wyposażyć się w środki ochrony osobistej. Wraz z pojawieniem się pierwszych promieni słońca, zalecane jest noszenie maseczek ochronnych na lato, które pozwolą skórze oddychać, a co ważniejsze, ograniczą rozprzestrzenianie się drobnoustrojów!

na stronie
Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

Produktów 1 - 12 z 21