Maski ochronne trójwarstwowe - w trosce o bezpieczeństwo

W okresie zwiększonego ryzyka na zachorowania, należy przestrzegać wszystkich zasad higieny, a także stosować się do ogólnie przyjętych zaleceń. Osoby, które nie mogą pozwolić sobie na to, aby zostać w domu, powinny wyposażyć się w odpowiednie środki ochrony. Przykładem tego są maseczki ochronne trójwarstwowe, których zadaniem jest zapobieganie przenoszenia drobnoustrojów z rąk do buzi czy nosa. Dodatkowe warstwy to jeszcze większa ochrona przez zarazkami.

Miłe w dotyku maski ochronne wielorazowe trzywarstwowe

W naszej ofercie znajdziesz maseczki ochronne trzywarstwowe, które zostały zaprojektowane z myślą o nawet najbardziej wrażliwej skórze. Połączenie bawełny i bambusa sprawi, że Twoja buzia nie będzie podrażniona. Hipoalergiczna tkanina nie uczula, a także zapewni Ci swobodne oddychanie. Maseczki ochronne trójwarstwowe zostały wyposażone w elastyczne gumki, które zapewniają komfort noszenia, a także dopasowują się do wielkości twarzy. Pamiętaj, przestrzeganie higieny to podstawa! Jeśli chcesz nauczyć swoją pociechę regularnego mycia rąk, zobacz ręczniki do rąk dla dzieci dostępne w ofercie sklepu Maylily!

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

MASECZKI OCHRONNE TRZYWARSTWOWE

Od kwietnia wprowadzone zostały obostrzenia, które zakładają obowiązek zakrywania ust i nosa. Dodatkowe rozporządzenia powstały z myślą o profilaktyce, związanej z pandemią wirusa. W celu zwiększenia bezpieczeństwa warto wyposażyć się w maseczki ochronne trójwarstwowe, chroniące przed rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów!

na stronie
Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

Produktów 1 - 12 z 20