Maski ochronne trójwarstwowe - w trosce o bezpieczeństwo

W okresie zwiększonego ryzyka na zachorowania, należy przestrzegać wszystkich zasad higieny, a także stosować się do ogólnie przyjętych zaleceń. Osoby, które nie mogą pozwolić sobie na to, aby zostać w domu, powinny wyposażyć się w odpowiednie środki ochrony. Przykładem tego są maseczki ochronne trójwarstwowe, których zadaniem jest zapobieganie przenoszenia drobnoustrojów z rąk do buzi czy nosa. Dodatkowe warstwy to jeszcze większa ochrona przez zarazkami.

Miłe w dotyku maski ochronne wielorazowe trzywarstwowe

W naszej ofercie znajdziesz maseczki ochronne trzywarstwowe, które zostały zaprojektowane z myślą o nawet najbardziej wrażliwej skórze. Połączenie bawełny i bambusa sprawi, że Twoja buzia nie będzie podrażniona. Hipoalergiczna tkanina nie uczula, a także zapewni Ci swobodne oddychanie. Maseczki ochronne trójwarstwowe zostały wyposażone w elastyczne gumki, które zapewniają komfort noszenia, a także dopasowują się do wielkości twarzy. Pamiętaj, przestrzeganie higieny to podstawa! Jeśli chcesz nauczyć swoją pociechę regularnego mycia rąk, zobacz ręczniki do rąk dla dzieci dostępne w ofercie sklepu Maylily!

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

MASECZKI OCHRONNE TRZYWARSTWOWE

Od kwietnia wprowadzone zostały obostrzenia, które zakładają obowiązek zakrywania ust i nosa. Dodatkowe rozporządzenia powstały z myślą o profilaktyce, związanej z pandemią wirusa. W celu zwiększenia bezpieczeństwa warto wyposażyć się w maseczki ochronne trójwarstwowe, chroniące przed rozprzestrzenianiem się drobnoustrojów!

na stronie
Produktów 1 - 12 z 24