Uniwersalne maseczki ochronne wielorazowe

W sklepie Maylily znajdziesz maski ochronne wielorazowe posiadające szerokie spectrum działania. Akcesoria świetnie sprawdzą się w czasie infekcji, jako ochrona przed przenoszeniem zarazków w momencie kichania czy kaszlu. Tego typu akcesoria chronią również przed przedostaniem się wirusów bądź bakterii z rąk na twarz - skąd najszybciej mogą przedostać się do organizmu. Maseczki wielorazowe mogą być prane w temperaturze 60 stopni, dzięki czemu nie muszą trafić do kosza już po jednym zastosowaniu.

Maseczki wielorazowe w wielu ciekawych wzorach

Jak wiadomo, ręce są stale narażone na kontakt z drobnoustrojami. W walce z koronawirusem bardzo ważna jest odpowiednia higiena rąk, pozostanie w domu, jednak pomocne mogą okazać się również maseczki ochronne bawełniane, które mogą zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków, a jednocześnie uniemożliwić dotykanie twarzy rękoma. Miłe w dotyku, przyjemne dla skóry, a do tego dostępne w różnorodnych kolorach i motywach zwierzęcych - wszystko to z pewnością zachęci Twoją pociechę do noszenia maseczek ochronnych wielorazowych dla dzieci. W tym czasie równie pomocne mogą okazać się ręczniki do rąk dla dzieci wykonane z antyalergicznej tkaniny bambusowej.

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

MASECZKI OCHRONNE WIELORAZOWE

Maseczki ochronne wielorazowe są obecnie uznawane są towar deficytowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także dostosowując się do panującej sytuacji, stworzyliśmy kolekcję miłych w dotyku maseczek wielorazowych wykonanych z połączenia dwóch tkanin i fizeliny, które zmniejszają ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów. Sprawdź to!

na stronie
Produktów 1 - 12 z 48