Uniwersalne maseczki ochronne wielorazowe

W sklepie Maylily znajdziesz maski ochronne wielorazowe posiadające szerokie spectrum działania. Akcesoria świetnie sprawdzą się w czasie infekcji, jako ochrona przed przenoszeniem zarazków w momencie kichania czy kaszlu. Tego typu akcesoria chronią również przed przedostaniem się wirusów bądź bakterii z rąk na twarz - skąd najszybciej mogą przedostać się do organizmu. Maseczki wielorazowe mogą być prane w temperaturze 60 stopni, dzięki czemu nie muszą trafić do kosza już po jednym zastosowaniu.

Maseczki wielorazowe w wielu ciekawych wzorach

Jak wiadomo, ręce są stale narażone na kontakt z drobnoustrojami. W walce z koronawirusem bardzo ważna jest odpowiednia higiena rąk, pozostanie w domu, jednak pomocne mogą okazać się również maseczki ochronne bawełniane, które mogą zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków, a jednocześnie uniemożliwić dotykanie twarzy rękoma. Miłe w dotyku, przyjemne dla skóry, a do tego dostępne w różnorodnych kolorach i motywach zwierzęcych - wszystko to z pewnością zachęci Twoją pociechę do noszenia maseczek ochronnych wielorazowych dla dzieci. W tym czasie równie pomocne mogą okazać się ręczniki do rąk dla dzieci wykonane z antyalergicznej tkaniny bambusowej.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

MASECZKI OCHRONNE WIELORAZOWE

Maseczki ochronne wielorazowe są obecnie uznawane są towar deficytowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także dostosowując się do panującej sytuacji, stworzyliśmy kolekcję miłych w dotyku maseczek wielorazowych wykonanych z połączenia dwóch tkanin i fizeliny, które zmniejszają ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów. Sprawdź to!

na stronie
Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

Produktów 1 - 12 z 42