Ochraniacze na łóżeczko dziecięce

Ochraniacze na dziecięce łóżeczko to to nic innego jak zestaw poduszek i poszewek z troczkami czy ochraniaczy na łóżeczko szczebelkowe w formie podłużnych kołderek.

Zaopatrzenie się w ten produkt wydaje się oczywiste - przecież chcemy naszemu dziecku dać możliwość rozwoju w bezpiecznych warunkach, bez narażenia na urazy głowy, zapewniając mu jednocześnie spokojny i komfortowy sen.

Właśnie dlatego w naszej ofercie znaleźć można ochraniacze na dziecięce łóżeczka - produkty wysokiej jakości, wykonane z trwałej i miękkiej bawełny. Wypełnienie ochraniaczy to gruba i puszysta mikrofibra pierwszego gatunku z antyalergicznymi właściwościami. To właśnie dzięki niej ochraniacze gwarantują niezwykłą miękkość i sprężystość. Z kolei dzięki solidnym trokom ochraniacze mocno mocują się do łóżeczka, tworząc idealną “barierę ochronną”, tak by dziecko było widoczne z każdego miejsca. Każdą poduszeczkę z kompletu ochraniaczy na łóżeczko można używać osobno i stosować dwustronnie. Kolejną zaletą oprócz wielofunkcyjności jest możliwość prania produktu w temperaturze 30 stopni - bez możliwości uzyskania potencjalnych zniekształceń.

Alternatywą dla poduszek jest jednoczęściowy ochraniacz na całe łóżeczko. Doskonale dopasowuje się do rogów każdego łóżeczka, przez co chroni maleństwo przed uderzeniami. Dostępny w bogatej kolorystyce, dedykowanej chłopcom i dziewczynkom.

Bezpieczeństwo maluszka ze sklepem Maylily!

Oferta naszego sklepu umożliwia  skompletować ochraniacze do łóżeczka dziecięcego wraz z innymi produktami w tej samej lub podobnej kolorystyce, w zależności od upodobań klienta. Niewysokie ceny pozwolą na kupno wyprawki w prezencie dla przyjaciół.

Ochraniacze na łóżeczka z naszej ofercie cechuje szeroka gama kolorystyczna i bogate wzornictwo. Nuda na tym polu niedozwolona! Problemem nie będzie brak wyboru ale jego nadmiar - wszak jest w czym wybierać: rajskie ptaszki intrygują barwami, ale pejzaż gór równie nęci. To propozycje dla wszystkich - zarówno dla ceniących sobie minimalizm, jak i zwolenników feerii barw.

OCHRANIACZE NA ŁÓŻECZKO

Miękka ochrona przed twardymi elementami łóżeczka. Ochraniacze wykonane są z tkaniny bambusowo-bawełnianej i wypełnione antyalergiczną włókniną. Perfekcyjne uzupełnienie dla naszej pościeli.

na stronie
Produktów 1 - 12 z 13