Ochraniacze na pasy dla dzieci - w trosce o bezpieczeństwo

Jak każdemu rodzicowi na pewno zależy Ci na tym, by zapewnić swojemu dziecku jak najlepsze bezpieczeństwo w czasie podróży - czy to samochodem, czy podczas zwykłego spaceru z wózkiem. Warto wówczas pomyśleć o ochraniaczach na pasy, które zapewnią Twojemu maluchowi jeszcze większą ochronę. Są one mięciutkie i zapobiegają otarciom na delikatnej skórze niemowlaków i małych dzieci. Dodatkowo stanowią ciekawy element dekoracyjny w wózku czy foteliku samochodowym.
Oferowane w sklepie MAYLILY bambusowe ochraniacze na pasy są dostępne w różnych kolorach. Zostały opatrzone autorskimi unikalnymi wzorami, pasującymi do printów znanych z innych naszych produktów. Dla wygody i bezpieczeństwa Twojej pociechy w podróż możesz zabrać ze sobą także kolorowe poduszki antywstrząsowe.

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

BAMBUSOWE OCHRANIACZE NA PASY

Ochraniacze na pasy do fotelika zostały wykonane z minky i tkaniny bambusowej. Akcesoria zwiększają komfort podróżowania w wózku lub foteliku samochodowym, zapewniając dziecku bezpieczną i wygodną jazdę. W naszej ofercie znajdziesz ochraniacze dostępne w różnych kolorach i wzorach. Zapoznaj się z ofertą!

na stronie
Produktów 1 - 12 z 23