Dlaczego warto sięgnąć po okrycie kąpielowe?

Po kąpieli ciało maluszka się nagrzewa, dlatego niezwykle istotne jest to, aby zapewnić mu odpowiednią temperaturę zaraz po wyjściu z wanienki. Okrycia kąpielowe umożliwiają opatulenie dziecka, tak aby nie dopuścić do wychłodzenia ciała. Szczególną popularnością cieszą się okrycia kąpielowe z kapturkiem, które umożliwiają ochronę główki - najbardziej narażonej na utratę ciepła.

Miłe w dotyku okrycia kąpielowe dla niemowląt

Wybierając akcesoria do kąpieli, bardzo ważne jest, aby sięgać po produktu wykonane z naturalnych, antyalergicznych tkanin. Skóra maluszka narażona jest na wiele czynników zewnętrznych i jest skłonna do podrażnień. W sklepie Maylily znajdziesz okrycia kąpielowe dla niemowląt wykonane z przyjaznej dla skóry bawełny, a także niezwykle chłonnej, antystatycznej i hipoalergicznej tkaniny bambusowe. Do kompletu warto zaopatrzyć się również w ręczniki bambusowe. Nie zwlekaj! Zadbaj o komfort swojego maluszka!

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

Nowości

OKRYCIA KĄPIELOWE

W ofercie sklepy Maylily znajdują się okrycia kąpielowe zaprojektowane z myślą o noworodkach i niemowlakach. Specjalna konstrukcja, a także chłonna i miła w dotyku tkanina ułatwia mycie małego dziecka. Jedno jest pewne - z pomocą okrycia kąpielowego dla niemowląt Twój maluszek poczuje się komfortowo!

Produktów 1 - 1 z 1 pozycji