Muślinowe otulacze bawełniane - z myślą o Twoim dziecku!

Muślinowe otulacze dla dzieci to wyrastające ostatnimi czasy na niezbędnik każdej mamy, która pragnie zapewnić swoim pociechom wyjątkowe chwile i najwyższy komfort. Dodatkowo każda kompletująca podstawowe akcesoria dla swojego dziecka mama z pewnością wie, jak ważne jest, by niemowlak otulony był wyłącznie naturalnymi tkaninami, które stworzą mu najlepsze warunki do rozwoju i zapobiegać będą niechcianym infekcjom. Ta chłonąca zapach tkanina pomaga stać się pierwszą w życiu przytulanką, z którą maluszek będzie miał kontakt. Ograniczone poprzez otulacz ruchy oraz dotyk delikatnej tkaniny na skórze przypomną mu chwile spędzone w brzuchu mamy. Niemowlak otulony taką wyjątkową miękką kołderką z pewnością będzie spał spokojnie.


Dostępne na maylily.pl otulacze muślinowe to produkty najlepszej jakości, miękkie, elastyczne i dające poczucie bezpieczeństwa. Nasze bawełniane otulacze dodatkowo idealnie dopasowują się do kształtów ciała i nie pozwalają dziecku na rozkopywanie się. Uszyte w Polsce sygnowane są najlepszą jakością wykonania i dopracowania w najmniejszych szczegółach.

Podaruj swojemu dziecku odrobinę luksusu

Otulacze muślinowe bawełniane, które dostępne są w naszej ofercie to uszyte z najwyższej jakości delikatnej bawełny muślinowej, opracowanej specjalnie na potrzeby mam i ich maluszków. Niezwykle uniwersalne, tak naprawdę nadają się do użytkowania jako cieplutki kocyk do snu, przykrywania w chłodne poranki, a nawet wycierania niemowlaka po kąpieli. Dodatkowo posłużą również jako najmilsza przytulanka, a w lecie jako chroniąca przed owadami i bakteriami moskitiera.


W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroką gamę otulaczy muślinowych bawełnianych, w różnych kolorach i rozmiarach. Dostępne w zestawach składających się z dwóch uniwersalnych otulaczy, z pewnością wspomogą pierwsze miesiąca życia noworodka jako element obowiązkowy wyprawki.
Wybierz muślinowe otulacze bawełniane na maylily.pl!

OTULACZE MUŚLINOWE BAWEŁNIANE

Jak sprawić, by nasze pociechy już od pierwszych miesięcy czuły się bezpieczne i kochane najbardziej na świecie? Do niemowlęcej wyprawki dołóż naturalne, miękkie w dotyku, super przewiewne otulacze muślinowe bawełniane dla dziecka.

Produktów 1 - 3 z 3