To już trzecia edycja naszego konkursu brzuszkowego :)

Nasze autorskie wzory

Autor:     Aktualności      25 komentarzy
Przygotowanie każdego wzoru to dla nas nie lada wyzwanie - od pierwszego pomysłu, po ustalenia z grafikiem, po korekty i pracę nad kolorami. Absolutnie cudowne uczucie, to zobaczyć wzór na tkaninie i potem na finalnym produkcie.
Mamy, które spędzają pierwszą zimę z dzieckiem, często zastanawiają się, kiedy jest odpowiednia pora na pierwszy spacer z noworodkiem i czy właściwie spacery z noworodkiem zimą są zdrowe? Wystarczy, że mocno otulisz swoją pociechę i ukryjesz w śpiworku, chroniąc przed największym chłodem, a razem spędzicie wiele godzin spacerując po ośnieżonej okolicy.
Wybierasz się na urlop z małym dzieckiem? W tym artykule dowiesz się, jak dobrze przygotować się na pierwsze lato z niemowlęciem. Co kupić, aby zapewnić komfort dziecku podczas podróży samochodem, jak skutecznie walczyć z komarami oraz jak ubrać niemowlę latem - na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na naszym blogu.

Ach, te zwierzaki!

Autor:     Rodzicielstwo      4 komentarzy
Wszyscy wiemy, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja maleństwa od pierwszych dni jego życia. Od delikatnych kąpieli, przez staranne otulanie, po codzienne spacery i dobre jedzonko. Obok tych wszystkich czynności jest jeszcze druga, równie ważna sfera – czyli dbanie o emocje dziecka i jego rozwój. Jedną z pierwszych wspólnych aktywności jest czytanie dziecku. Niektórzy zaczynają już, kiedy maluch jest w brzuchu mamy :)
Wpisy 1 do 5 z 19 (1 stron)