Produkty bambusowe dla dzieci i niemowląt z pewnością wpisują się w obowiązujące trendy i cieszą się dużym powodzeniem. Jakie właściwości przemawiają za tym, że warto po nie sięgnąć na co dzień? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule!
W związku z koronawirusem przedszkola i szkoły zostały zamknięte na okres co najmniej 14 dni. Co to oznacza dla dzieci – i nas, rodziców? Duuużo wolnego czasu. Podpowiadamy, jak te chwile wypełnić w wartościowy i ciekawy sposób!
To już trzecia edycja naszego konkursu brzuszkowego :)

Nasze autorskie wzory

Autor:     Aktualności      0 komentarzy
Przygotowanie każdego wzoru to dla nas nie lada wyzwanie - od pierwszego pomysłu, po ustalenia z grafikiem, po korekty i pracę nad kolorami. Absolutnie cudowne uczucie, to zobaczyć wzór na tkaninie i potem na finalnym produkcie.
Mamy, które spędzają pierwszą zimę z dzieckiem, często zastanawiają się, kiedy jest odpowiednia pora na pierwszy spacer z noworodkiem i czy właściwie spacery z noworodkiem zimą są zdrowe? Wystarczy, że mocno otulisz swoją pociechę i ukryjesz w śpiworku, chroniąc przed największym chłodem, a razem spędzicie wiele godzin spacerując po ośnieżonej okolicy.
Wpisy 1 do 5 z 21 (1 stron)