O nas

Marka MAYLILY narodziła się w 2012 roku. Od początku i niezmiennie opiera się ona na dwóch cechach: komforcie i designie. Wiemy, jak ważne jest piękno, dobre projekty i estetyczne podejście do wytwarzanych produktów. Wiemy też, że w parze z designem musi podążać wygoda - szczególnie w przypadku rzeczy tworzonych dzieci. Opracowując nowe produkty zawsze myślimy o czułym dotyku matki, MAYLILY jest jego wyrazem.

Kochamy oryginalność - to podejście znajduje odzwierciedlenie w każdym naszym produkcie. Wykorzystujemy wzory projektowane specjalnie dla nas, opracowujemy autorskie rozwiązania, wymyślamy całkiem nowe produkty, niepowtarzalne w skali całego świata. Inspiruje nas życie, sztuka, nasi Klienci - za każdym produktem kryje się inna, cudowna historia.

MAYLILY to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Nie uznajemy kompromisów zarówno w kwestii wyboru surowców, jak i wykonania naszych produktów. Szyjemy je w Polsce, w naszej własnej pracowni, dzięki czemu mamy kontrolę nad każdym, nawet najdrobniejszym szczegółem.

Zaufało nam tysiące Klientów na całym świecie - w Polsce, Europie, Azji, a nawet w dalekiej Australii. To dla nas ogromna radość, że dajemy piękno i komfort tak wielu dzieciom i ich rodzicom.

Zapraszamy do naszego przytulnego świata.

Kasia Mitas, założycielka

Kasia-Mitas-company-founder.jpg