Poduszki antywstrząsowe dla niemowląt: bezpieczne i wygodne

Czy słyszałeś kiedyś o czymś takim jak poduszki antywstrząsowe? To doskonałe rozwiązanie dla maluszków. Dlaczego? Wyróżniają się one charakterystycznym kształtem - na ich środku znajduje się wgłębienie, którego boki otaczają tzw. skrzydełka. Ma to wpływać na odpowiednie ułożenie główki niemowlaka, chroniąc ją przed opadaniem w dół czy na boki. Świetnie sprawdzi się zarówno stacjonarnie - w łóżeczku, jak i w podróży - w wózku, nosidełku czy foteliku.
W MAYLILY znajdziesz szeroki wybór poduszek antywstrząsowych dla niemowląt. Zostały one wykonane z wysokiej jakości tkaniny bambusowej o właściwościach antyalergicznych i antybakteryjnych. Są zatem w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry Twojej pociechy. A jeśli zależy Ci na wygodzie swojego dziecka w podróży, sprawdź także ochraniacze na pasy dostępne w ofercie naszego sklepu.

BAMBUSOWE PODUSZKI ANTYWSTRZĄSOWE

Antywstrząsowe poduszki idealne do wózka

Księżycowe poduszki antywstrząsowe, wykonane z antybakteryjnej tkaniny bambusowej. Zapobiegają nadmiernemu poceniu głowy dziecka. Można je dopiąć do wkładki do wózka. Dostępne w różnych kolorach i ślicznych wzorach.

na stronie
Produktów 1 - 12 z 24