Niemowlętom należy zapewnić odpowiednie środowisko do snu. Ułożenie ciała i główki malucha są szczególnie ważne, dlatego warto postawić na specjalne poduszki dla dzieci.

Antyalergiczne poduszki dla dzieci

Oferowane przez nas poduszki dla niemowląt i dzieci są dostosowane do zaleceń specjalistów. Wypełnione antyalergicznym puchem, płaskie, mające właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, zapewnią Twojemu maluchowi bezpieczny i wygodny sen. Ich kształt został zaprojektowany tak, by odpowiadał anatomii dziecka, czyli nie powoduje nienaturalnego wygięcia szyi u niemowlaka.

Szeroki wybór poszewek i poduszek

W naszym sklepie znajdziesz wiele wyjątkowych wzorów i kolorów nie tylko samych poduszek, ale także poszewek. Printy roślinne, ze zwierzętami, chmurkami czy gwiazdkami - to tylko niektóre modele z naszej oferty. Wszystkie poduszki dla niemowląt zostały wykonane z delikatnej tkaniny, która nie podrażnia skóry dziecka. Możesz wykorzystywać je nie tylko w łóżeczku, ale także w gondoli wózka, koszu Mojżesza czy innym kojcu. Sprawdź i wybierz wzór, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Zobacz także inne nasze artykuły, takie jak kocyki bambusowe i kołderki dla niemowląt.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

PODUSZKI DLA NIEMOWLĄT

Zapewne zależy Ci na tym, by Twojemu dziecku spało się wygodnie. Powinieneś zatem zadbać o odpowiednią pościel dla malucha, w tym szczególnie skupić się na wyborze właściwej poduszki dla niemowląt. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i wybierz produkt, który najlepiej sprawdzi się w łóżeczku Twojej pociechy.

na stronie
Produktów 1 - 12 z 120