Szydełkowe pozytywki Sówki: na dobry sen

Ułatw swojemu maluchowi zasypianie i podaruj mu wyjątkowe pozytywki dla dzieci. Modele dostępne w naszym sklepie to szydełkowe sówki utrzymane w pastelowych barwach. Idealnie sprawdzą się zatem zarówno w przypadku dziewczynek, jak i chłopców. Wyposażone w specjalną pętelkę, nadają się do zawieszenia przy łóżeczku czy wózku.

Nasze szydełkowe pozytywki są wykończone kółeczkiem wykonanym z drewna klonowego, za które łatwo pociągnąć. Odgrywają piękną, delikatną melodię trwającą około 2 minut. Wyciszą i uspokoją malucha, a także ułatwią mu zaśnięcie.
Co ważne, pozytywki Sówki dostępne w naszym sklepie mogą być prane w pralce, dzięki czemu będziecie mogli korzystać z niej bardzo długo. Sprawdź także inne produkty z szydełkowej kolekcji Maylily, takie jak łapacze snów dla dzieci czy karuzele do łóżeczka, które pięknie będą się komponowały z pozytywką Sówką.

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

POZYTYWKI DLA NIEMOWLĄT I DZIECI SÓWKI

Cudowną melodię „Twinkle twinkle little star” zamknęliśmy w uroczej szydełkowych zabawkach, jaką są pozytywki Sówki. Została stworzona dla dzieci i niemowląt po to, by przynieść maluszkom najpiękniejsze sny.

Produktów 1 - 7 z 7