Klasyczne śliniaki bambusowe w wyjątkowe wzory

Karmienie malucha to nie lada wyzwanie, szczególnie kiedy sam zainteresowany zaczyna swoją przygodę ze samodzielnym spożywaniem posiłków. Warto zadbać wówczas o dobrej jakości śliniaczki bambusowe klasyczne, które pozwolą zachować Ci czystość ubranek dziecka. W MAYLILY znajdziesz śliniaki dla dzieci bambusowe opatrzone wyjątkowymi, autorskimi wzorami: gwiazdkami, zwierzakami, chmurkami, piórkami i wieloma innymi.
Sprawdź, który z klasycznych śliniaczków bambusowych najbardziej przypadł Ci do gustu, i przekonaj się, jak praktyczny jest w użytkowaniu! Wykonane z delikatnej tkaniny bambusowej i frotte, zapinane są na bezpieczny zatrzask, dzięki czemu maluch nie tak łatwo pozbędzie się ich z szyi. Wypróbujcie je w domu! A jeśli lubisz niebanalne rozwiązania, postaw na śliniaczki bambusowe bandana, które mogą pełnić funkcję także apaszki pod szyję w chłodniejsze dni.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

ŚLINIACZKI BAMBUSOWE KLASYCZNE

Karmienie dziecka może przysporzyć wielu trudności, szczególnie jeśli chodzi o zachowanie czystości samego malucha i wszystkiego, co się wokół niego znajduje. Warto zatem zadbać o odpowiednie klasycznie śliniaczki bambusowe, które pomogą Ci uchronić dziecięce ubranka przed zabrudzeniami.

na stronie
Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

Produktów 1 - 12 z 22