Darmowa dostawa od 199 zł | 30 dni na zwrot | Płatności: online, przy odbiorze, PayPo | Dostawa: GLS / InPost | tel. 600 600 317

Szczotka do szyi, dekoltu i biustu

49,00 zł

add remove

Najwyższej jakości ekologiczna szczotka do szyi, dekoltu i biustu.


Szczotka została wykonana z drewna bukowego i końskiego włosia (strzyżonego). Jest mięciutka, delikatna, idealna do wrażliwej skóry szyi, dekoltu i biustu.

Nadaje się do każdego rodzaju skóry.

Regularne szczotkowanie jest nie tylko wspaniałym relaksem, ale wpływa także na polepszenie jędrności i wyglądu skóry. Szczotkowanie przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych i wzmacnia ich skuteczność.

 Jak używać szczotkę?

  1.         Umyj ciało
  2.         Wykonaj masaż biustu: zaczynając pod pachą, wykonaj koło wokół piersi zgodnie z ruchem wskazówek zegara, szczotkuj pierś od brodawki ku górze piersi (5 razy). Powtórz dla drugiej piersi.
  3.         Wykonaj masaż dekoltu: wykonuj duże koła na dekolcie (powtórz 5 razy), szczotkuj obojczyk od wewnątrz na zewnątrz (każdy po 5 razy), szczotkuj dekolt zaczynając zza barku w kierunku piersi (po 5 razy)
  4.         Wykonaj masaż szyi: unieś głowę, a następnie szczotkuj szyję od dekoltu do brody z dołu do góry, a następnie z góry do dołu – powtórz czynność 5 razy dla każdego fragmentu szyi
  5.         Po szczotkowaniu użyj serum, kremu lub ulubionego balsamu do ciała.
  6.         Szczotkuj się codziennie, a raz w miesiącu wykonaj przy okazji samobadanie piersi.

Jak pielęgnować szczotkę?

Po użyciu wytrzep włosie i spryskaj je środkiem odkażającym. Nie mocz szczotki, wpływa to negatywnie na nielakierowane drewno (wizualnie, szczotka nadal zachowuje swoje właściwości).

Szczotka jest wykonana bez użycia kleju, dlatego początkowe wypadnięcie niewielkiej ilości włosia jest zjawiskiem naturalnym i nie wpływa na jej funkcjonalność.

Skład: drewno bukowe, końskie włosie

Średnica: 7 cm

UWAGA: Produkt ze względów higienicznych nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Najwyższej jakości ekologiczna szczotka do szyi, dekoltu i biustu.


Szczotka z...

Opinie klientów z Trusted Shops

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć