Szlafroczki dla niemowląt to kolejny nieodzowny element dziecięcej wyprawki, podobnie jak ręczniki bambusowe. O właściwościach zbliżonych do ręczniczków zapewniają ciepło po kąpieli, jednocześnie przyjemnie otulając małego człowieczka.

Szlafroczki dla niemowląt - gwarancja ciepła po wieczornej kąpieli

Szlafroczek dla niemowląt często nie jest brany pod uwagę przy zakupie wyprawki, a szkoda - ponieważ może okazać się bardzo praktycznym i niezastąpionym elementem kompletowanej dla niemowlaka garderoby. Zarówno bobas jak i jego mama polubią szlafroczki z naszej oferty. Miękkie, puszyste, cudownie otulające szlafroczki, ozdobiony uroczymi akcentami są wprost idealne na rozespane poranki i pokąpielowe wieczory.

Lekkie i miłe w dotyku szlafroczki niemowlęce nie krępują ruchów dziecka, dzięki czemu pełnią funkcję otulaczy-przytulaczy, dających niemowlakowi poczucie pełnego bezpieczeństwa. Owinięty szlafroczkiem bobas naturalnie i szybko suszy się w nim, ale jednocześnie zachowuje także ciepło. Dzięki kapturkowi całe dziecko jest opatulone, przez co chronimy je przed zimnem i zachowujemy odpowiednią temperaturę ciała, nie narażając na przeziębienie.

Szlafroczki dziecięce w sklepie Maylily!

Nasz sklep oferuje lekkie i miłe w dotyku szlafroczki niemowlęce z uszkami wykonane z chłonnej bawełny najwyższej jakości. Wszystkie zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce, z myślą o najmłodszych użytkownikach. Oferta obejmuje modele dla dziewczynek i chłopców, w różnej kolorystyce i ciekawych wzorach. Istnieje możliwość zamówienia haftu-aplikacji z imieniem bądź inicjałami na szlafroczku.

Wszystkie szlafroczki dla dzieci z naszej oferty zostały stworzone z myślą o najmłodszych. Świadczą o tym nie tylko przemyślane wykonanie i użyte do produkcji materiały, ale także zabawne aplikacje zwierząt naniesione na kapturek i kieszenie. Te zwierzęce motywy nadają wesoły akcent szlafroczkowi. Uśmiech wywołują również nazwy produktów: kwiatuszki we mgle, szlafroczek krówka na chmurce czy sówki miętówki. Buzia malucha sama śmieje się na te porównania, które dorosłym przywodzą na myśl szczęśliwe dzieciństwo. Warto wprowadzić szlafroczki dla niemowląt do garderoby naszego dziecka, by wprowadzał nas przy rytuale codziennej kąpieli w bajkowy nastrój. By był to fantastycznie spędzony czas dla mamy i dziecka.

Gwarantujemy, że dzięki naszym szlafroczkom dziecięcym te niezapomniane chwile zostaną w naszej pamięci na zawsze i z sentymentem będziemy wspominać wspólne kąpiele.

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

SZLAFROCZKI DLA DZIECI

Urocze i funkcjonalne szlafroczki dla niemowląt i dzieci, przyjemnie otulające po kąpieli. Dostępne w naszym sklepie modele zachwycą nie tylko rodziców, ale również maluszki! 

na stronie
Produktów 1 - 12 z 13