Darmowa dostawa od 199 zł | 30 dni na zwrot | Płatności: online, przy odbiorze, PayPo | Dostawa: GLS / InPost | tel. 600 600 317

Nasza historia

MAYLILY narodziło się w 2012 roku jako malutka firma z wielkimi marzeniami :)
Na początku produkowaliśmy pieluszki wielorazowe - pierwsze na polskim rynku. Potem wprowadzaliśmy do oferty nowości - to, czego sami nie mogliśmy odnaleźć na rynku i to, co podpowiadali nam Klienci. Zawsze jednak pod wspólnym znakiem niepodważalnych wartości: delikatności, funkcjonalności i dobrych projektów.

Świat MAYLILY to oryginalne, autorskie wzory, nad których projektami spędzamy długie godziny. Nowe produkty testujemy i dopracowujemy tak, żeby idealnie spełniały swoją funkcję. Reklamacje i zwroty to u nas rzadkość, z czego jesteśmy bardzo dumni.
MAYLILY to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Nie uznajemy kompromisów zarówno w kwestii wyboru surowców, jak i wykonania naszych produktów. Szyjemy je w Polsce, na pięknym, zielonym Podkarpaciu - w naszej pracowni, dzięki czemu mamy kontrolę nad każdym, nawet najdrobniejszym szczegółem. Dajemy pracę i jesteśmy dumni z tego, że wszystkie nasze produkty mają metkę “Made in Poland”.
Zaufało nam już tysiące Klientów na całym świecie - w Polsce, Europie, Azji, a nawet w dalekiej Australii. To dla nas ogromna radość, że dajemy piękno i komfort tak wielu dzieciom i ich rodzicom. Cieszymy się, że jesteś tutaj z nami!

Kasia Mitas, założycielka

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w magicznym dla nas momencie, wraz z narodzinami pierwszej córki. Zmieniliśmy całkowicie nasze życie i z ogromnej, pędzącej nieustannie stolicy, przenieśliśmy się do spokojnej, malutkiej uzdrowiskowej miejscowości – Iwonicza Zdroju.

Krok po kroku i dzień za dniem rozwijaliśmy niełatwy pomysł firmy opartej na bardzo mocnych ideałach – jakości, bezpieczeństwie i funkcjonalności. Tworząc markę produktów dla dzieci nie uznajemy kompromisów w tych kluczowych kwestiach.

Nasza filozofia zakłada produkcję stu procentowo wykonywaną w Polsce. To nasz wyróżnik i duży atut na rynkach zagranicznych, gdzie doceniane jest poszanowanie praw pracownika i praca w przyjaznym otoczeniu.

Jednym z najważniejszych słów jest dla nas szacunek – dla Klienta, pracowników, środowiska naturalnego. To nasze podejście procentuje bardzo dobrymi opiniami o produktach. Reklamacje to u nas niezwykła rzadkość.

Totalną obsesją jest dla nas miękkość produktów – zawsze wybieramy tkaniny, którymi okrylibyśmy nasze własne dzieci. Dlatego też w naszej ofercie króluje tkanina bambusowa, która nie tylko jest niezwykle miękka i miła w dotyku, ale też ma wspaniałe właściwości dla skóry.

W ofercie mamy aż 150 produktów, dedykowanych głównie dzieciom, ale też mamom i generalnie kobietom. Są to między innymi kocyki, pościele, ręczniki, czapeczki, śpiworki, zabawki i ozdoby. Absolutnie unikatowa w skali świata jest seria naszych ręcznie szydełkowanych produktów z organicznej bawełny i polskiego, certyfikowanego drewna klonowego. Są one wykonywane lokalnie przez nasze cudowne panie, a o ich wyjątkowości decyduje niezwykły mix tradycyjnej metody wykonania ze współczesną estetyką.

Rozbrajająco słodkim produktem są ręcznie szydełkowane buciki, ozdobione drewnianymi guziczkami, wykonywanymi specjalnie  dla nas przez ludowego rzeźbiarza, który tworzy je z gałązek zebranych w lesie. W każdym z naszych produktów staramy się zawrzeć taki okruch ciepła. Podobne uczucia nie mogą towarzyszyć masowej produkcji w fabryce, dlatego zdecydowanie bliżej nam do manufaktury.

Większość surowców, jakie wykorzystujemy w produkcji pochodzi od polskich dostawców. Dzięki temu wiemy, że mają dobrą, stałą jakość. Wszystkie nasze kolekcje są autorskie, tworzymy wzory z myślą o ich długoletnim wykorzystywaniu. Uwielbiamy dostawać wiadomości, w których klienci piszą, że ich produkty są używane kilka lat, a następnie przekazywane w kolejne ręce.

Wypracowaliśmy na przestrzeni czasu unikatowy styl, który nie podąża ślepo za trendami, a jednocześnie jest ponadczasowy. Nasze wzory podobają się zarówno w Europie, jak i w zupełnie innym obszarze kulturowym, jakim jest Azja. Maylily otula dzieci w ponad dwudziestu krajach, co jest dla nas niezwykłe i wspaniałe zarazem.

ZOBACZ TERAZ FILM O NASZEJ MARCE:


Akceptuj Więcej informacji Odrzuć