WYPRAWKA DLA NOWORODKA

Kiedy rozpocząć kompletowanie wyprawki dla niemowląt?

Przygotowując się do porodu, niezwykle ważne jest to, aby zadbać o potrzebne akcesoria dla maluszka. Z pewnością lepiej zrobić to wcześniej, dzięki czemu możemy uniknąć niepotrzebnego stresu. Wyprawkę dla niemowlaka warto skompletować w momencie, kiedy znana jest już nam płeć dziecka. Przygotowania najlepiej rozpocząć w drugim trymestrze ciąży, dzięki czemu na spokojnie możemy zaplanować to, co będzie niezbędne dla naszego maluszka.

Co wchodzi w skład wyprawki dla niemowlaka?

O czym należy pamiętać, przygotowując się do pierwszych zakupów dla maluszka? Wyprawka dla dziecka powinna składać się z podstawowych akcesoriów, które ułatwią funkcjonowanie bobasa podczas pierwszych tygodni życia. W sklepie Maylily znajdują się ubranka i akcesoria dla niemowląt wykonane z miłej w dotyku bawełny, a także z posiadającej właściwości antyalergiczne i antystatyczne tkaniny bambusowej. W skład wyprawki dla niemowlaka wchodzą: zapewniające komfort otulacze dla niemowląt, miękkie śpiworki dla niemowlaka czy umożliwiające ćwiczenia koordynacji ruchowej przytulanki sensoryczne. Na tym nie koniec! Zobacz co jeszcze wchodzi w skład wyprawki dla noworodka i rozpocznij przygotowania!

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

WYPRAWKA DLA NOWORODKA

Przyjście na świat dziecka to prawdopodobnie jeden z ważniejszych momentów w życiu każdego rodzica. Jak się do niego odpowiednio przygotować? W tej sytuacji niezwykle pomocna może okazać się wyprawka dla noworodka, w której skład wchodzą niezbędne akcesoria stworzone z myślą o potrzebach dziecka i mamy.

na stronie
Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

Produktów 1 - 12 z 204