Darmowa dostawa od 199 zł | od 350 zł sadzimy drzewa | 30 dni na zwrot | Płatności: online, przy odbiorze, PayPo | kurier/paczkomaty | tel. 600 600 317 Flaga Unii Europejskiej

Współpraca

Szanowni Państwo,

Nazywam się Katarzyna Mitas i jestem założycielką rodzinnej marki MAYLILY, która produkuje wysokiej jakości akcesoria dla niemowląt i dzieci. Jako mama trzech dziewczynek wiem, jak ważne są funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz estetyka w przypadku produktów dedykowanych dzieciom. Wspólnie z mężem Andrzejem założyliśmy firmę, żeby właśnie takie produkty dostarczać rodzicom nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Nasza przygoda z MAYLILY rozpoczęła się w 2012 roku – od tego czasu marka urosła od maleńkiego przedsięwzięcia do firmy operującej na rynkach międzynarodowych. Sprzedajemy produkty do ponad 20 krajów w Europie i na innych kontynentach. W naszej ofercie poza produktami typowo dziecięcymi można znaleźć także propozycje dla kobiet.

W produkcji używamy jedynie najwyższej jakości surowców. Większość wykorzystywanych przez nas tkanin i przędz jest wykonywana na nasze zamówienie. Produkty wykonujemy w naszej pracowni w uroczym uzdrowiskowym miasteczku, Iwoniczu Zdroju.

NASZA FILOZOFIA:

  • Skupiamy się w działaniach na: najwyższej jakości, ponadczasowych kolekcjach i produkcji na żądanie
  • Używamy jedynie certyfikowanych, bezpiecznych surowców i prowadzimy produkcję bezresztkową
  • Wszystkie produkty wykonujemy w Polsce – dobre warunki zatrudnienia i przyjazna atmosfera pracy to dla nas podstawa

Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne i internetowe. Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe, szczególnie zależy nam na długofalowej współpracy, przynoszącej korzyści każdej ze stron.

Zachęcamy do utworzenia konta na naszej platformie B2B: b2b.maylily.com.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Nasze social media:

Facebook: fb.com/maylilypl

Instagram: @maylily_pl

 

INNE RODZAJE WSPÓŁPRACY

Z przyjemnością podejmujemy współpracę z projektantami wnętrz, stylistami i fotografami. Chętnie udostępniamy nasze produkty do sesji fotograficznych.

Od kilku lat współpracujemy z agencjami reklamowymi i działami marketingu dużych firm - pomagamy tworzyć wyjątkowe gadżety reklamowe i dedykowane produkty z brandingiem. Zapraszamy do kontaktu, z radością zrealizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienie. Więcej o tej formie współpracy:

business.maylily.pl

Bardzo cenimy współpracę z influencerami z Instagrama, TikToka, YouTube i Facebooka. Jeśli uważasz, że potrafisz w ciekawy sposób zaprezentować nasze produkty, napisz do nas!

To oczywiście nie jedyne formy współpracy - jeśli masz pomysł na inną wspólną aktywność, czekamy na wiadomość lub telefon.

Kontakt do nas:

mail: sklep@maylily.pl
tel. +48 600600317


Akceptuj Więcej informacji Odrzuć