CYBER MONDAY!   -20% Z KODEM: CYBER20
Darmowa dostawa od 199 zł | 30 dni na zwrot | Płatności: online, przy odbiorze, PayPo | Dostawa: GLS / InPost | tel. 600 600 317

Współpraca

Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne i internetowe. Oferujemy atrakcyjne warunki handlowe, szczególnie zależy nam na długofalowej współpracy, przynoszącej korzyści każdej ze stron.

Z przyjemnością podejmujemy współpracę z projektantami wnętrz, stylistami i fotografami. Chętnie udostępniamy nasze produkty do sesji fotograficznych.

Od kilku lat współpracujemy z agencjami reklamowymi i działami marketingu dużych firm - pomagamy tworzyć wyjątkowe gadżety reklamowe i dedykowane produkty z brandingiem. Zapraszamy do kontaktu, z radością zrealizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienie.

Bardzo cenimy współpracę z influencerami z Instagrama, YouTube i Facebooka. Jeśli uważasz, że potrafisz w ciekawy sposób zaprezentować nasze produkty, napisz do nas!

To oczywiście nie jedyne formy współpracy - jeśli masz pomysł na inną wspólną aktywność, czekamy na wiadomość lub telefon.

Kontakt do nas:

mail: sklep@maylily.pl
tel. +48 600600317