Niemowlętom należy zapewnić odpowiednie środowisko do snu. Ułożenie ciała i główki malucha są szczególnie ważne, dlatego warto postawić na specjalne poduszki dla dzieci.

Antyalergiczne poduszki dla dzieci

Oferowane przez nas poduszki dla niemowląt i dzieci są dostosowane do zaleceń specjalistów. Wypełnione antyalergicznym puchem, płaskie, mające właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, zapewnią Twojemu maluchowi bezpieczny i wygodny sen. Ich kształt został zaprojektowany tak, by odpowiadał anatomii dziecka, czyli nie powoduje nienaturalnego wygięcia szyi u niemowlaka.

Szeroki wybór poszewek i poduszek dla niemowląt

W naszym sklepie znajdziesz wiele wyjątkowych wzorów i kolorów nie tylko samych poduszek dla dzieci, ale także poszewek. Printy roślinne, ze zwierzętami, chmurkami czy gwiazdkami - to tylko niektóre modele z naszej oferty. Wszystkie poduszki dla niemowląt zostały wykonane z delikatnej tkaniny, która nie podrażnia skóry dziecka. Możesz wykorzystywać je nie tylko w łóżeczku, ale także w gondoli wózka, koszu Mojżesza czy innym kojcu. Sprawdź i wybierz wzór, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Zobacz także inne nasze artykuły, takie jak kocyki bambusowe i kołderki dla niemowląt.

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

PODUSZKI

Zapewne zależy Ci na tym, by Twojemu dziecku spało się wygodnie. Powinieneś zatem zadbać o odpowiednią pościel dla malucha, w tym szczególnie skupić się na wyborze właściwej poduszki dla niemowląt i dorosłych. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i wybierz produkt, który najlepiej sprawdzi się w łóżeczku Twojej pociechy, a Tobie zapewni wygodne ułożenie w czasie snu!

na stronie
Produktów 1 - 12 z 128