Niemowlętom należy zapewnić odpowiednie środowisko do snu. Ułożenie ciała i główki malucha są szczególnie ważne, dlatego warto postawić na specjalne poduszki dla dzieci.

Zdrowy sen

Oferowane przez nas poduszki dla niemowląt i dzieci są dostosowane do zaleceń specjalistów. Wypełnione antyalergicznym puchem, płaskie, mające właściwości antybakteryjne i antygrzybicze, zapewnią Twojemu maluchowi bezpieczny i wygodny sen. Ich kształt został zaprojektowany tak, by odpowiadał anatomii dziecka, czyli nie powoduje nienaturalnego wygięcia szyi u niemowlaka.

Szeroki wybór poszewek i poduszek

W naszym sklepie znajdziesz wiele wyjątkowych wzorów i kolorów nie tylko samych poduszek, ale także poszewek. Printy roślinne, ze zwierzętami, chmurkami czy gwiazdkami - to tylko niektóre modele z naszej oferty. Wszystkie zostały wykonane z delikatnej tkaniny, która nie podrażnia skóry dziecka. Możesz wykorzystywać je nie tylko w łóżeczku, ale także w gondoli wózka, koszu Mojżesza czy innym kojcu. Sprawdź i wybierz wzór, który najbardziej będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Zobacz także inne nasze artykuły, takie jak kocyki bambusowe i kołderki dla niemowląt.

PODUSZKI

Zapewne zależy Ci na tym, by Twojemu dziecku spało się wygodnie. Powinieneś zatem zadbać o odpowiednią pościel dla malucha, w tym szczególnie skupić się na wyborze właściwej poduszki dla niemowląt. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i wybierz produkt, który najlepiej sprawdzi się w łóżeczku Twojej pociechy.

na stronie
Produktów 1 - 12 z 109