W asortymencie wyprawki dla dziecka nie może zabraknąć takie elementu, jak śliniaczki. Wyboru warto dokonać wcześniej, już przy kompletowaniu garderoby dla dzidziusia. Wszak czas szybko płynie i ani się obejrzymy - jak będzie on nam potrzebny.

Śliniaczki dla niemowląt? To nic niezwykłego. A jednak!

Nowe rozwiązania technologiczne i wzornicze, i w tej dziedzinie wprowadzają udoskonalenia i potrafią zaskoczyć. To, że śliniaczek bambusowy dla niemowląt jest niezbędny, to fakt nie budzący wątpliwości. Gdy w domu pojawia się nowy członek rodziny, który koncentruje całą uwagę i czas na sobie, z pewnością przyjdzie także pora na karmienie. A ono bardzo często odzwierciedla wszystkie trudy rodzicielstwa. Odbijanie, ulewanie, wypluwanie to tylko niektóre aspekty, o których się nie mówi, a przy których właśnie zawsze warto zaopatrzyć się w bambusowe śliniaki dla niemowląt. I choć tych na rynku jest naprawdę sporo - warto zapoznać się z naszą ofertą, która została skomponowana wyłącznie z myślą o wygodzie i komforcie najmłodszych.

Dla małego członka rodziny z problemami przy jedzeniu, przydatnym i funkcjonalnym elementem towarzyszącym będzie śliniaczek bambusowy. Niezwykle chłonny, jest idealny podczas karmienia niemowląt, jak i dla ząbkujących maluszków. Gwarantuje zawsze suche ubranko maluszka (a mamom jednocześnie mniejszą ilość prania). Frota bambusowa z której wykonane są śliniaczki dla niemowląt bambusowe, ma właściwości antybakteryjne i antygrzybicze, dzięki czemu nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia dziecka i nie uczulają. Do zalet śliniaczka bambusowego należy dodać także łatwe zapinanie na napę, wyjątkową "spieralność" plam, ale także to, jak bardzo miły jest w dotyku. Dodatkowo - ciekawe dla oka wzory i wesołe faktury nawet zwykłe karmienie pomogą zmienić w bajkowy rytuał.

Śliniaczki bambusowe idealne dla maluszków

Przy wyborze śliniaczka duży wybór modeli może wydawać się przesadą, ale przecież chcemy zapewnić dziecku wszystko, co najlepsze. Dlatego przejętym rodzicom polecamy praktyczne i urocze śliniaczki bambusowe (jak na przykład śliniaczek bambusowy Aleja Gwiazd) zaprojektowane przez rodzimych projektantów i uszyte z największą starannością w Polsce. Warto więc zapoznać się z naszą ofertą i skorzystać z naszych podpowiedzi, a wybór oprzeć już na własnych gustach i potrzebach.

Bambusowe śliniaczki i ręczniki bambusowe stworzą idealny zestaw do kąpieli dla dziecka.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

ŚLINIACZKI DLA NIEMOWLĄT BAMBUSOWE

Praktyczne i urocze śliniaczki dla niemowląt bambusowe z bardzo chłonnej froty bambusowej to niezbędnik w wyprawce każdego maluszka. To niezastąpione akcesorium w momencie karmienia, jak i ząbkowania naszych pociech.

na stronie
Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

Produktów 1 - 12 z 43