CYBER MONDAY!   -20% Z KODEM: CYBER20
Darmowa dostawa od 199 zł | 30 dni na zwrot | Płatności: online, przy odbiorze, PayPo | Dostawa: GLS / InPost | tel. 600 600 317

Zwrot i wymiana towaru

Zwrot towaru

Szanowni Klienci, macie Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 30 dni. Koszt odesłania zamówienia ponosi kupujący - my dokonujemy zwrotu kosztu produktu wraz z kosztem dostawy.

Poniżej znajduje się link do pobrania formularza Odstąpienia od umowy sprzedaży (formularz jest także dołączany każdorazowo do potwierdzenia zamówienia w wiadomości e-mail):

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

Szczegółowo kwestie zwrotu towaru i pokrewne opisuje Regulamin.

Możecie Państwo skorzystać z wygodnego systemu nadawania przesyłek: WYGODNE ZWROTY MAYLILY

Wymiana produktu

Jeśli chcecie Państwo dokonać wymiany produktu, prosimy o wiadomość mailową na adres: sklep@maylily.pl z informacją jaki towar chcielibyście Państwo wymienić. O zgłoszenie chęci wymiany prosimy w terminie do 7 dni kalendarzowych od otrzymania zamówienia. Po naszej akceptacji prosimy o odesłanie produktu w nienaruszonym stanie wraz z poniższym formularzem wymiany produktu:

FORMULARZ WYMIANY PRODUKTU

Możecie Państwo skorzystać z wygodnego systemu nadawania przesyłek: WYGODNE ZWROTY MAYLILY

Adres do zwrotu i wymiany produktów:

MAYLILY, Al. Słoneczna 7, 38-440 Iwonicz Zdrój, tel. 600600317, mail: sklep@maylily.plPrawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (PISZU Katarzyna Mitas, ul. Ogrodowa 5, 38-440 Iwonicz Zdrój, sklep@maylily.pl, Telefon: 600600317) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać drogą elektroniczną formularz odstąpienia od umowy dostępy na naszej stronie internetowej (TUTAJ) lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 

Prosimy odesłać lub przekazać nam towar na adres: MAYLILY, Al. Słoneczna 7, 38-440 Iwonicz Zdrój, tel. 600 600 317, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 30 dni. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, a także e-booków.