Darmowa dostawa od 199 zł | od 350 zł sadzimy drzewa | 30 dni na zwrot | Płatności: online, przy odbiorze, PayPo | kurier/paczkomaty | tel. 600 600 317 Flaga Unii Europejskiej

Zwrot i wymiana towaru

Zwrot towaru

Szanowni Klienci, macie Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 30 dni. Koszt odesłania zamówienia ponosi kupujący - my dokonujemy zwrotu kosztu produktu wraz z kosztem dostawy.

Poniżej znajduje się link do pobrania formularza Odstąpienia od umowy sprzedaży (formularz jest także dołączany każdorazowo do potwierdzenia zamówienia w wiadomości e-mail):

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

Szczegółowo kwestie zwrotu towaru i pokrewne opisuje Regulamin.

Możecie Państwo skorzystać z wygodnego systemu nadawania przesyłek: WYGODNE ZWROTY MAYLILY

Wymiana produktu

Jeśli chcecie Państwo dokonać wymiany produktu, prosimy o wiadomość mailową na adres: sklep@maylily.pl z informacją jaki towar chcielibyście Państwo wymienić. O zgłoszenie chęci wymiany prosimy w terminie do 7 dni kalendarzowych od otrzymania zamówienia. Po naszej akceptacji prosimy o odesłanie produktu w nienaruszonym stanie wraz z poniższym formularzem wymiany produktu:

FORMULARZ WYMIANY PRODUKTU

Możecie Państwo skorzystać z wygodnego systemu nadawania przesyłek: WYGODNE ZWROTY MAYLILY

Adres do zwrotu i wymiany produktów:

MAYLILY, Al. Słoneczna 7, 38-440 Iwonicz Zdrój, tel. 600600317, mail: sklep@maylily.pl

Zwrot nie przysługuje w przypadku produktów wykonywanych na zamówienie lub personalizowanych, a także szczotek do włosów i ciała. Zwrot gryzaków dla niemowląt jest możliwy jedynie w przypadku, gdy ich opakowanie nie zostało otwarte. 

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowy

Konsumentom przysługuje 30 dniowe prawo do odstąpienie od umowy. Prawo to przysługuje również osobom fizycznym zawierającym umowę bezpośrednio związaną z ich działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie ma ona dla tych osób charakteru zawodowego wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nich działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Pozostałym przedsiębiorcom prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje.

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (MAYLILY, Al. Słoneczna 7, 38-440 Iwonicz Zdrój, Polska, sklep@maylily.pl, telefon: 600600317 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam towar, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w odniesieniu do:

  • Umów, w których przedmiotem świadczenia jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć