LEKKIE KOCYKI BAMBUSOWE

Lekkie kocyki bambusowe – otulamy maluszka naturalnym ciepłem

Bezpieczeństwo dziecka jest dla rodziców najważniejszym aspektem codziennej opieki. Lekkie bambusowe kocyki uszyte zostały z wykorzystaniem włókna bambusowego, który wykazuje się niezwykłymi właściwościami prozdrowotnymi. Jest to materiał aż 60% bardziej chłonny niż powszechnie stosowana bawełna. W dotyku jest niezwykle miękki i delikatny, co sprzyja wrażliwej skórze niemowląt. Bambus charakteryzuje się właściwościami antybakteryjnymi i antygrzybicznymi, a także właściwościami termoregulacyjnymi – w chłodne dni zapewnia ochronę przed zimnem, z kolei latem gwarantuje przyjemny chłód. Lekkie bambusowe kocyki dla dzieci są wytrzymałe i trwałe, wyróżniają się dodatkowo właściwościami antystatycznymi. Można je wykorzystać zarówno w domu, jak też podczas podróży. Dzięki swojej lekkości sprawdzą się doskonale na świeżym powietrzu w słoneczne dni, ponieważ włókna bambusowe chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV i UVB.

Przyjemne w dotyku i lekkie bambusowe kocyki dla dzieci

Lekkie bambusowe kocyki występują w szerokiej palecie wzorów i kolorów, pobudzając wyobraźnię dziecka. Wśród dostępnych modeli dostępne są kocyk o zwierzęcych motywach, w geometryczne kształty i bajkowe postaci. Dla rodziców preferujących minimalistyczny skandynawski styl polecamy lekkie kocyki bambusowe w odcieniach beżu oraz szarości. Świetnie pasują do dziecięcych pokoików i wózeczków. Wszystkie wzory są projektowane przez nas – ludzi, którzy z miłości do dzieci tworzą produkty unikalne, zapewniając dzieciom bezpieczeństwo i przyjemny odpoczynek, a rodzicom obdarowując produktami, które są zgodne z ich wysokimi wymaganiami.
Lekkie kocyki bambusowe dla dzieci – otul nimi dziecko podczas popołudniowej drzemki, nocnego snu i wakacyjnego odpoczynku.

LEKKIE KOCYKI BAMBUSOWE

Lekkie kocyki bambusowe dla dzieci wykonane zostały z naturalnych materiałów przyjaznych delikatnej skórze maluszka. Mogą towarzyszyć dzieciom już od ich pierwszych dni życia, chroniąc przed chłodem oraz wpierając ich spokojny sen i odpoczynek.

na stronie
Produktów 1 - 12 z 44