Mufki do wózków: śliczne i uniwersalne

Oferowane przez nas mufki SNØ są dostępne w różnych uniwersalnych wariantach kolorystycznych. Wszystkie charakteryzują się minimalistycznym skandynawskim designem. Wykończone są pięknym i miękkim futerkiem, które prócz tego, że zapewnia dodatkowe ciepło, to jeszcze stanowi śliczną ozdobę przy wózku.
Doskonale wiemy, jak zimno potrafi doskwierać w chłodnych miesiącach. Spacery z maluchem jednak powinny się odbywać nawet wtedy, dlatego też stworzyliśmy w MAYLILY autorskie mufki do na wózek, które zapewnią Ci ciepło w czasie zimowych przechadzek. Sprawdź szeroki wybór wzorów i kolorów dostępnych w naszym sklepie i wybierz ten, który najlepiej pasuje do designu wózka czy najbardziej wpisuje się w Twoje gusta. Sprawdź także ciekawą alternatywę dla tego produktu, czyli rękawice do wózka, również dostępne w naszej ofercie. Zadbaj też o ciepło swojego malucha i postaw na zimowe śpiworki dla dzieci.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

MUFKI DO WÓZKA SNØ

Ciepłe mufki na wózek

Mufki do wózka SNØ są nieprzemakalne i wiatroodporne, a do tego bardzo cieplutkie. Chronią przed zimnem, zapewniają komfort, dzięki czemu długie spacery z dzieckiem w każdą - nawet tę zimową - pogodę będą przyjemniejsze.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

Produktów 1 - 12 z 12