Darmowa dostawa od 199 zł | od 350 zł sadzimy drzewa | 30 dni na zwrot | Płatności: online, przy odbiorze, PayPo | kurier/paczkomaty | tel. 600 600 317 Flaga Unii Europejskiej

Niekiedy wystarczy tylko podnieść komfort jego wnętrza. Akcesoria do wózka dziecięcego od Maylily mogą ułatwić Ci opiekę nad maluchem na wielu płaszczyznach. Sprawdź, które z produktów naszej oferty mogą pomóc Ci w codziennym życiu.

Akcesoria do wózka dziecięcego od Maylily 

W ofercie sklepu Maylily znajdziesz różnego rodzaju akcesoria i dodatki do wózków dziecięcych. Jeśli zależy Ci na czystości wózka, bambusowe ochraniacze na pasy idealnie sprawdzą się w roli zabezpieczenia pasów. Dodatkowo takie nakładki poprawią komfort dziecka przypiętego pasami. Kiedy się zabrudzą, możesz prać je w szybki i łatwy sposób. Pozostałe akcesoria do wózka, które pozwolą utrzymać czystość to: prześcieradła do gondoli oraz bambusowe wkładki i kocyki do wózka. Poprzez rozłożenie ich na powierzchni przeznaczonej do leżenia, będziesz mieć pewność, że wózek nie zostanie zabrudzony podczas jedzenia w wózku lub przez ślinę ząbkującego maluszka. 

Ochrona przed chłodem i wstrząsami

Prawidłową ochronę w przypadku nierównego terenu podczas spacerowania zapewnią Ci akcesoria do wózków spacerowych, takie jak antywstrząsowe poduszki. Odpowiadają one za ochronę dziecka przed mikrowstrząsami. Są uszyte z delikatnych i antyalergicznych tkanin, które nie wpływają negatywnie na fizjologiczną pozycję ułożenia głowy. Ich stosowanie zaleca się do korekcji kręczu szyi. Pozostałe  akcesoria do wózka to: wygodne kocyki kangurki, mufki, śpiworki zimowe oraz czapki dla dzieci, które utrzymują optymalną temperaturę w wózku podczas spacerowania w chłodne dni. Może przydać Ci się również organizer do wózka.

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

AKCESORIA DO WÓZKA

Bezpieczeństwo i wygoda Twojego dziecka podczas codziennych spacerów powinny być dla Ciebie największym priorytetem. Odpowiednio dobrany wózek to idealne miejsce odpoczynku i relaksu dla Twojego maluszka, więc decyzja o zakupie konkretnego modelu musi być dostosowana do jego potrzeb i wymagań. Jeśli Twoje dziecko nie czuje się komfortowo w wózku, który kupiłaś, nie musisz od razu szukać innego rodzaju czy kształtu pojazdu.