Pokrowiec bambusowy na fotelik dla dużych rodzin

Każdy rodzic wie jak droga jest pierwsza wyprawka malucha. Ubranka, odpowiednie preparaty i urządzenia domowe mogą przyprawić o ból głowy. Jeśli planujecie rozszerzyć swoją rodzinę, warto zabezpieczyć zakupione wcześniej akcesoria, by zaoszczędzić pieniądze. Pokrowiec bambusowy na fotelik to świetny sposób na ochronę urządzenia przed nieprzyjemnymi i trudnymi do wywabienia plamami. Akcesorium z łatwością zamontujesz na foteliku. Jeszcze prościej zdejmiesz go z oryginalnego siedziska i stworzysz nowe, czyste miejsce dla jego rodzeństwa.

W trosce o higienę najmłodszych

Pokrowce na fotelik bambusowe wykonane z materiałów o najwyższej jakości pozwalają stworzyć sterylne i wolne od bakterii miejsce dla malucha. Tkanina z której wykonano wygodne siedzisko przepuszcza powietrze. Zapobiega również rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Pokrowiec na fotelik absorbuje również wodę. Higroskopijne włókna nie dopuszczą do nadmiernej potliwości dziecka. Dzięki temu lepiej zniesie dalekie, letnie podróże. Akcesorium wyprodukowanie w Polsce odznacza się najlepszą gramaturą i delikatnością, dlatego skóra Twojego maluszka nie ucierpi nawet podczas wielogodzinnej jazdy. Sprawdź także bambusowe wkładki do wózka i otulacze niemowlęce dostępne w naszej ofercie.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

BAMBUSOWE POKROWCE NA FOTELIK

Podróż samochodem nie zawsze jest przyjemnym doświadczeniem dla malucha. Dziecko łatwo staje się rozdrażnione, boi się nowej sytuacji i może odczuwać dyskomfort spowodowany temperaturą wewnątrz pojazdu. Mimo, że rodzice starają się zapewnić najmniejszemu członkowi rodziny możliwie największą wygodę, montowane w aucie foteliki nie są równie wygodne co przytulne łóżeczko lub kojec. Dlatego warto wybrać miękki i delikatny pokrowiec na fotelik, który będzie dobrą alternatywą podczas podróży.

na stronie
Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

Produktów 1 - 12 z 25