Śpiworek dla niemowlaka

Śpiworki bambusowe dla niemowląt to nieodłączny atrybut każdego milusińskiego, które zapewnią mu komfortowy i zdrowy sen.

Dlaczego śpiworki bambusowe są tak wyjątkowe? Po pierwsze to wygodny element garderoby dziecka, który nie krępuje ruchów, chroni przed słońcem i owadami, a w gorące dni nawet delikatnie chłodzi. Nasz sklep oferuje letnie śpiworki bambusowe do spania, które wykonane są z delikatnego muślinu bambusowego i posiadają jednocześnie właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antyalergiczne, co wyłania obraz oferowanych przez nas produktów.

Śpiworki dla dzieci: w trosce o spokojny sen

W trosce o zdrowy sen najmłodszego członka rodziny warto sięgnąć po nasze śpiworki do spania. W bambusowym śpiworku organizm naszego dziecka nie będzie się przegrzewał, poprawi się jakość snu - nie tylko dziecka, ale i jego rodziców. Wygodny śpiworek bambusowy bowiem ułatwia zasypianie i zmniejsza liczbę przebudzeń. Dzięki swoim oddychającym właściwościom, śpiworki do spania dla dzieci nie powodują uczuleń czy potówki, więc organizm naszego dziecka podczas snu funkcjonować będzie prawidłowo. Dodatkowymi zaletami są łatwość zapinania śpiworka (na zamek) oraz niebanalne autorskie wzornictwo. Stonowane kolory i delikatne nadruki sprawiają, że śpiworki niemowlęce nie tylko wyciszą maluszka, ale wpłyną także na jego spokojny sen. Suwadełko gwarantuje z kolei idealne i bezpieczne zapięcie, a wzruszające nazewnictwo (Rajskie Piórka, Mleczna Droga) płynące prosto z serca zmiękczy serca tatusiów i nawet największych twardzieli. Któż oprze się delikatnej, aksamitnej fakturze śpiworka bambusowego, będącego dla naszego bobasa wygodą i ukojeniem?

Wszystkie śpiworki dla dzieci w naszej ofercie pochodzą od polskich projektantów i są szyte w Polsce. Dzięki temu mamy pewność, że to, co oferujemy Waszym pociechom to produkty doskonałej jakości.

Każdy bobas zasługuje na spokojny, wygodny rozwój. Dlatego z całą pewnością polecamy śpiworek bambusowy dla niemowlaka- na zdrowie i na sen każdego dziecka. Dodatkowe otulenie przez kocyki minky zapewni ciepło każdemu maluszkowi. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

ŚPIWORKI DLA DZIECI

Miękkie, komfortowe śpiworki dla niemowląt. Delikatne otulenie dla spokojnego snu. Doskonałe produkty najlepszej jakości stworzone z myślą o najmłodszych.

na stronie
Produktów 1 - 12 z 29

MAYLILY to wyjątkowe produkty dla dzieci i niemowląt, produkowane w Polsce.

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.