Chusteczki muślinowe z daszkiem dla dzieci

Letnie dni, mimo tego że zazwyczaj słoneczne, mogą okazać się także wietrzne. Chustki muślinowe z daszkiem to świetna propozycja dla rodziców, którzy chcą ochronić główki swoich pociech zarówno przed słońcem, jak i przed wiatrem. Wykonane z miękkiego i delikatnego materiału, pozostają w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry maluszków. W naszym sklepie MAYLILY dostaniesz je w kilku wariantach kolorystycznych: klasycznej bieli, pudrowym różu i szarości. Zdecyduj, która z chusteczek muślinowych dla dzieci najbardziej wpisuje się w Twój gust. Postaw na skuteczną ochronę swojej pociechy!
Sprawdź także bambusowe czapki dla niemowląt oraz opaski na głowę niemowlęce, które także stanowią świetne zabezpieczenie dla uszu maluszków.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

CHUSTECZKI MUŚLINOWE Z DASZKIEM

Szukasz sposobu na osłonięcie główki swojego malucha w letni dzień? Nie możesz postawić na nic wykonanego z grubego materiału, jednak musi to być coś, co osłoni delikatne uszka w przypadku wiatru. Chusteczki muślinowe z daszkiem to doskonałe rozwiązanie! Sprawdź, który wariant kolorystyczny najbardziej Ci się podoba.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

Produktów 1 - 4 z 4