Chusty z chwostami dla dzieci

W wietrzne dni należy zadbać o właściwą ochronę nie tylko główki dziecka, ale także jego szyi. W przypadku niskich temperatur możesz postawić na szaliki zimowe dla dzieci, jednak jesienią czy wiosną warto wybrać materiał o cieńszej fakturze. Chustki z chwostami dla dzieci sprawdzą się świetnie! O trójkątnym kształcie, są wygodne w wiązaniu, a do tego zostały wykonane z tkaniny bambusowej, która nie podrażni delikatnej skóry malucha. Ponadto ozdobiona bawełnianymi kulkami, będzie stanowiła śliczne uzupełnienie każdej dziecięcej stylizacji.
Zdecyduj, który wzór chust z chwostami dostępnych w naszym sklepie najbardziej Ci się podoba! Wybór jest naprawdę szeroki, a wszystkie printy zostały stworzone specjalnie dla naszego sklepu MAYLILY. Zobacz także trójkątne chusteczki bambusowe, które świetnie sprawdzą się zarówno jako ochrona główki malucha, jak i w roli delikatnego szaliczka.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

CHUSTKI BAMBUSOWE Z CHWOSTAMI

Urocze chustki z chwostami dla dzieci. Piękne uzupełnienie każdej stylizacji niemowlęcej. Idealne do zawiązywania pod szyję.

na stronie
Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

Produktów 1 - 12 z 17