Miękkie i miłe w dotyku kocyki do fotelika samochodowego

Planujesz wycieczkę samochodową z dzieckiem? A może chcesz wyposażyć się w niezbędne akcesoria, które mogą okazać się pomocne podczas codziennych przejażdżek z bobasem? Kocyki do fotelika zostały stworzone z myślą o tym, aby zapewnić dziecku otulenie i komfort w czasie jazdy. Kocyki do nosidełka i fotelika posiadają specjalną kieszeń, która umożliwia swobodne zapięcie pasów - tak, aby zagwarantować maluchowi bezpieczne warunki w samochodzie, a jednocześnie komfort w czasie jazdy.

Otulacze do nosidełka z tkaniny bambusowej

Z myślą o maluchach i ich potrzebach prezentujemy wyjątkowe otulacze do nosidełka, które zostały wykonane z antyalergicznej, antybakteryjnej i posiadającej właściwości termoregulacyjne tkaniny bambusowej. To świetna opcja dla dzieci mających wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę. Kocyk otulacz do fotelika zapewni maluchowi otulenie i wpływa na jego spokojny sen. Prezentujemy autorskie wzory kocyków, które skradną serce mamy i każdego malucha! Kocyki Kangurki są niezwykle praktyczne i sprawdzą się podczas wielu sytuacji. W chłodniejsze dni warto zaopatrzyć się również w zimowe śpiworki do wózka, chroniące dziecko przed niskimi temperaturami podczas spacerów. Jedno jest pewne - otulacz do fotelika samochodowego idealnie sprawdzi się w sezonie jesienno-zimowym, zapewniając bobasowi ciepło i komfort!

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

OTULACZE DO FOTELIKA KANGURKI

Jak zapewnić dziecku komfort podczas zmieniających się warunków pogodowych? Z pomocą przychodzą kocyki do fotelika, które sprawdzą się zarówno podczas podróży samochodem, jak i w formie otulaczy do nosidełka. To absolutny must have podczas chłodniejszych dni!

Produktów 1 - 41 z 41

MAYLILY - akcesoria dla dzieci i niemowląt delikatne jak dotyk mamy.

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.