Antyalergiczne poduszki bambusowe dla dzieci i niemowląt

Jak sprawić, by dziecko przespało całą noc? Niewątpliwie, składa się na to wiele czynników. Jednych z nim jest zapewnienie odpowiedniego ułożenia w czasie snu. Poduszki bambusowe dla niemowlaka gwarantują prawidłową pozycję główki, szyi, odpowiadając anatomii dziecka. Co więcej, włókno bambusowe wykazuje właściwości antyalergiczne, dlatego nie podrażni nawet najbardziej wrażliwej, skłonnej do uczuleń skóry.

Ekologiczne poduszki bambusowe

Tkanina bambusowa jest w pełni ekologiczna, a także wykazuje właściwości antygrzybiczne i bakteriobójcze. Co więcej, poduszki bambusowe zapobiegają nadmiernej potliwości, niwelując nieprzyjemne zapachy. To świetny wybór na każdą porę roku! W czasie zimy poduszki z włókna bambusowego delikatnie rozgrzewają, natomiast w sezonie letnim gwarantują lekkie schłodzenie. W ofercie sklepu Maylily znajdziesz również bambusowe poszewki na pościel, które dopasują się kolorystyczne z dostępnymi w naszym sklepie poduszkami bambusowowymi.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

PODUSZKI BAMBUSOWE

Zastanawiasz się, jak poprawić komfort snu Twojego dziecka? Pomocne mogą okazać się miłe i przyjemne w dotyku poduszki bambusowe. Zapoznaj się z ofertą i wybierz produkt, który sprawdzi się już w pierwszych dniach życia malucha! 

na stronie
Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

Produktów 1 - 12 z 60