Śpiworki bambusowe dla maluchów

Jako społeczeństwo coraz częściej wracamy do naturalnych produktów, wybierając te, które uznawane są za najlepsze i najzdrowsze dla małego członka rodziny. Wszak chcemy zaoferować dziecku jak najlepsze warunki rozwoju. Bambusowe śpiworki na lato znakomicie wpisują się w ten eko-trend. To produkty, który swymi właściwościami dbają o delikatną z natury skórę maluszka. Zobaczcie, co jeszcze im zawdzięczamy.

Letnie śpiworki bambusowe wykonane są z delikatnej tkaniny bambusowej, z właściwościami zapewniającymi przewiewność i przepuszczalność. Szczególnie ważne jest to w trakcie upalnych dni i nocy, ponieważ skóra dziecka nie przegrzewa się i nie poci. Dodatkowo śpiworki zapewniają swobodę ruchów oraz chronią przed promieniami UV. Innymi ważnymi cechami charakteryzującymi ten materiał to sam skład tkaniny bambusowej: 100% wiskoza i 40% bawełny, które zapewniają antyalergiczność śpiworków, są antygrzybiczne oraz antybakteryjne. Jak bardzo ważny to cechy wiedzą najlepiej mamy małych alergików.

Na zdrowy sen malucha

Śpiworki dostępne w naszej ofercie są zapinane na wygodny i bezpieczny suwak z przodu. Można je bez problemu prać, a jedyne o czym należy pamiętać to by pranie odbywało się w odpowiedniej temperaturze.
Producent bambusowych śpiworków zadbał nie tylko o właściwości zdrowotne produktów, ale także o ich fakturę. Śpiworki są więc nie tylko pielęgnacyjnymi elementami wyprawki, ale i niezwykle pięknymi, uniwersalnymi kocykami. Efektowne wzory oraz nazwy letnich śpiworków bambusowych zachęcają do ich nabycia oraz wprawiają w zdumienie pomysłowością. Jak bowiem nie oprzeć się niebiańskim piórkom czy rajskim piórkom, zaś rajskie ptaszki stanowić zaś będą kwintesencję delikatności i lekkości.
Bambusowe śpiworki na lato to produkty zaprojektowane i uszyte w Polsce. Dostępne w pełnej gamie rozmiarów niemowlęcych. Zapraszamy!

ŚPIWORKI BAMBUSOWE NA LATO

Śpiworki bambusowe na lato to część oferty naszego sklepu internetowego, mająca na celu komfort snu małego człowieka podczas upalnych dni i nocy. Naturalność, skuteczność oraz luksus - to wszystko to zapewnia linia letnich śpiworków dla dzieci, wyjątkowej gamy produktów opartych prawie w 100% na składnikach pochodzenia naturalnego.

Produktów 1 - 9 z 9