Śpiworki bambusowe na lato dla maluchów

Jako społeczeństwo coraz częściej wracamy do naturalnych produktów, wybierając te, które uznawane są za najlepsze i najzdrowsze dla małego członka rodziny. Wszak chcemy zaoferować dziecku jak najlepsze warunki rozwoju. Bambusowe śpiworki na lato znakomicie wpisują się w ten eko-trend. To produkty, który swymi właściwościami dbają o delikatną z natury skórę maluszka. Zobaczcie, co jeszcze im zawdzięczamy.

Letnie śpiworki bambusowe wykonane są z delikatnej tkaniny bambusowej, z właściwościami zapewniającymi przewiewność i przepuszczalność. Szczególnie ważne jest to w trakcie upalnych dni i nocy, ponieważ skóra dziecka nie przegrzewa się i nie poci. Dodatkowo śpiworki zapewniają swobodę ruchów oraz chronią przed promieniami UV. Innymi ważnymi cechami charakteryzującymi ten materiał to sam skład tkaniny bambusowej: 100% wiskoza i 40% bawełny, które zapewniają antyalergiczność śpiworków, są antygrzybiczne oraz antybakteryjne. Jak bardzo ważne to cechy, wiedzą najlepiej mamy małych alergików.

Śpiworek na lato na zdrowy sen malucha

Śpiworki bambusowe na lato dostępne w naszej ofercie są zapinane na wygodny i bezpieczny suwak z przodu. Można je bez problemu prać, a jedyne o czym należy pamiętać to by pranie odbywało się w odpowiedniej temperaturze.
Producent bambusowych śpiworków zadbał nie tylko o właściwości zdrowotne produktów, ale także o ich fakturę. Śpiworek dla niemowlaka na lato jest nie tylko pielęgnacyjnym elementam wyprawki, ale i niezwykle pięknym, uniwersalnym kocykiem. Efektowne wzory oraz nazwy letnich śpiworków bambusowych zachęcają do ich nabycia oraz wprawiają w zdumienie pomysłowością. Jak bowiem nie oprzeć się niebiańskim piórkom czy rajskim piórkom, zaś rajskie ptaszki stanowić zaś będą kwintesencję delikatności i lekkości.
Bambusowe śpiworki na lato to produkty zaprojektowane i uszyte w Polsce. Dostępne w pełnej gamie rozmiarów niemowlęcych. Zapraszamy!

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

ŚPIWORKI BAMBUSOWE NA LATO

Śpiworki bambusowe na lato to część oferty naszego sklepu internetowego, mająca na celu komfort snu małego człowieka podczas upalnych dni i nocy. Naturalność, skuteczność oraz luksus - to wszystko to zapewnia linia letnich śpiworków dla dzieci, wyjątkowej gamy produktów opartych prawie w 100% na składnikach pochodzenia naturalnego.

Maylily Prezent

Szukasz idealnego prezentu?

Nasz kreator podpowie Ci, co wybrać, bazując na określonych przez Ciebie kryteriach.

Produktów 1 - 9 z 9