Wkładka bambusowa coraz częściej wybierana przez mamy

W popularnych modelach - wózkach spacerowych, pojedynczych i gondolowych znajdziemy najczęściej miękkie materacyki napełnione pianką ze sztucznych tworzyw. Elementy tego typu mogą przyczynić się do przegrzewania się malucha. Materiał, który nie jest przewiewny i nie odprowadza wilgoci może powodować nieprzyjemne potówki i sprzyjać przeziębieniu. Alternatywą dla mam, które pragną bezpieczeństwa swojej pociechy, ale nie chcą kłopotać się kupnem lepszego sprzętu, jest wybór odpowiednich akcesoriów. Najpopularniejsza jest bambusowa wkładka do wózka.

Wiskoza bambusowa - najlepszy przyjaciel najmłodszych

Włókna tej rośliny utrzymują niską temperaturę (o ok. 2 stopnie mniejszą niż w otoczeniu). Są również odporne na działalność słońca. Wózek dla dziecka wyposażony w matę z bambusa będzie bezpiecznym miejscem dla malucha latem i wczesną jesienią. Zalety akcesorium do wózka nie kończą się na regulacji odpowiedniej temperatury. Naturalny materiał chroni przed rozwojem grzybów i bakterii. Stanowi również dodatkowy stelaż, który ochroni malca od nieprzyjemnych wstrząsów. Dokonując wyboru najlepszej wkładki bambusowej do wózka, zadbaj również o jej design. Kolorowe i przyjazne dziecku wzory umilą codzienne spacery, a figury geometryczne i regularne wzory wesprą rozwój maluszka, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia.

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

WKŁADKI DO WÓZKA BAMBUSOWE

Kiedy będę potrzebowała bambusowej wkładki do wózka? Akcesoria dla dzieci, choć dostosowane do potrzeb maluchów, wymagają odpowiedniego wyposażenia. Oprócz torby na rodzicielskie niezbędniki, osłony od deszczu, szelek lub moskitiery, należy zadbać o komfort maluszka od wewnątrz. Nie każdy wie, że wypełniacze, które zastosowano wewnątrz większości popularnych wózków, mogą nie być dostosowane do potrzeb dziecka.

na stronie
Produktów 1 - 12 z 23