Darmowa dostawa od 199 zł | 30 dni na zwrot | Płatności: online, przy odbiorze, PayPo | Dostawa: GLS / InPost | tel. 600 600 317 | mail: sklep@maylily.pl
 

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

Dlaczego nasze produkty są drogie?

To fakt, produkty z metką MAYLILY są drogie. Nie są jednak ekstremalnie drogie czy też horrendalnie drogie. A skąd wynika ich cena? Odpowiemy dzisiaj na to pytanie.

FIRMA

Firmy takie jak nasza są motorem napędowym gospodarki – dzięki małym i średnim przedsiębiorstwom nasz kraj może się rozwijać, a my możemy dać pracę – w miejscu, gdzie o tę pracę wcale łatwo nie jest. Czy można działać w szarej strefie? Są tacy, którzy tak funkcjonują, ale czy wtedy jesteśmy patriotami?

POLSKA PRODUKCJA

Wszystkie nasze produkty są szyte w Polsce. Bardziej niż określenie „szwalnia” pasuje tutaj określenie „pracownia krawiecka”. Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych, które przyjmują masowe zamówienia od klientów. Mamy zgrany zespół fantastycznych pań, które w szycie wkładają całe swoje serce. Nie inaczej jest z kolekcją szydełkową – produkty pieczołowicie dziergane, co wymaga talentu, dokładności, cierpliwości i… miłości. Nasza szydełkowa drużyna spędza długie godziny nad tworzeniem pięknych, bezpiecznych i wyjątkowych produktów – gryzaczków, przytulanek i ozdób, którymi zachwycają się wszyscy – w Polsce i poza granicami naszego kraju.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Tkaninę na kocyk bambusowy można po prostu odciąć, a można także wyciągnąć jedną nitkę i po jej śladzie prowadzić nożyczki. Dzięki temu kocyk jest idealnie równy. Podusię bambusową można po prostu wypchać wypełnieniem, a można też zabezpieczyć środek przed przesuwaniem się, a tkaninę przed wysnuwaniem włókienek. Nikt nie wie, jaka skóra została użyta do wykonania torebek, a my korzystamy z jednej z najdroższych, włoskiej, bo mamy pewność, że wytrzyma długi czas. To tylko trzy przykłady z całej palety, która składa się na najwyższą jakość wykonania. Do tego dochodzą najlepsze tkaniny i materiały – oryginalne minky, bambus zamiast zwykłej bawełny, wypełnienia najwyższego gatunku. Z punktu widzenia producenta to mało opłacalne, by produkty były tak dobrej jakości (ostatnio te słowa przekazał nam Klient, który kocyka kupionego kilka lat temu używa przy drugim maluchu), ale po prostu nie potrafilibyśmy oferować bubli – tym bardziej dla dzieci.

ORYGINALNE POMYSŁY

Autorskie wzory to ogromny koszt – nie korzystamy z baz wzorów, gdzie za kilka dolarów można kupić powielany wszędzie motyw. Najpierw wymyślamy nowe wzory, potem przedstawiamy wizję grafikom, a oni przenoszą ją na ekran. Poprawiamy, ulepszamy, aż powstaje w 100% oryginalny wzór, który można znaleźć tylko na naszych produktach. To dla nas ogromnie ważne, żeby MAYLILY miało swój niepowtarzalny charakter, a sam rzut oka pozwalał rozpoznać jakość i design marki. Kolejną sprawą są drobne autorskie rozwiązania, niby małe szczegóły, ale przecież mają ogromne znaczenie: np. uszka do zawiązywania lekkiego kocyka (bo kilku Klientkom kocyk porwał nadmorski wiatr), kółeczka gryzaków impregnowane organicznym olejem kokosowym, śpiworki zimowe z całkowicie odsuwaną klapą, kominiarki z bambusową podszewką i całe mnóstwo niewidocznych elementów, które sprawiają, że nasze produkty tak miło się użytkuje.

Czy więc nasze produkty są drogie? Hmm… bardziej pasuje tutaj określenie, że są po prostu DOBRE :)

Skomentuj

Kod zabezpieczający