KUP ŚWIĄTECZNY PREZENT!
Darmowa dostawa od 199 zł | 30 dni na zwrot | Płatności: online, przy odbiorze, PayPo | Dostawa: GLS / InPost | tel. 600 600 317

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

10 najpiękniejszych życzeń na baby shower

Zastanawiasz się czego życzyć przyszłej mamie i co napisać na kartce z okazji baby shower? Zainspiruj się i wybierz razem z nami najpiękniejsze życzenia na baby shower.

Baby shower – co to jest i dlaczego zyskał taką popularność?

Za granicą lubiane i powszechne, do Polski przyszło właściwie niedawno – mowa o baby shower, czyli przyjęciu, zazwyczaj w kobiecym kręgu, podczas którego celebruje się zajście w ciąże i oczekiwanie na dziecko. Niekiedy towarzyszy temu huczne wyjawienie płci maluszka, nieznane często nawet przyszłym rodzicom, tak zwane gender reveal

Baby shower to świetna okazja do spędzenia czasu w gronie bliskich kobiet i czerpania radości z bycia przyszłą mamą. Pyszne jedzenie, urocze dekoracje, miłe upominki i szczere rozmowy o ciąży i macierzyństwie to coś, czego ciężarne kobiety często pragną. 

Nie musi to być jednak wystawna i odświętna impreza, jaką często kojarzymy z amerykańskich filmów – w baby shower chodzi o wartościowy czas, który ciężarna spędza w przyjaznym, kobiecym gronie. Może być to wyjście do ulubionej restauracji, filmowy wieczór z piżamą, popcornem i maseczką na twarzy lub wyjazd w zaciszne miejsce, aby odetchnąć. Pozostaną po tym piękne wspomnienia i pamiątkowe kartki z życzeniami, na których… No właśnie – jakie życzenia z okazji baby shower będą odpowiednie?

Życzenia na baby shower

Masz już prezent na baby shower? Czas na życzenia! Poniżej przedstawiamy listę 10 gotowych autorskich życzeń na baby shower, które stworzyliśmy wiedząc, jakie słowa wywołają uśmiech na twarzy przyszłej mamy. Niektóre dłuższe, niektóre krótsze, ale wszystkie niebanalne, uniwersalne, ujmujące i zawierające w sobie to, co każda z nas chciałaby usłyszeć w tym wyjątkowym okresie. 

Gratulacje droga mamo! Przed Tobą piękny czas. Życzę Ci, aby Twoje maleństwo rosło zdrowo, a Twoje serce wypełniało się miłością.

§

Z okazji zbliżającego się spotkania z maluszkiem – dużo zdrowia, spokoju i domu wypełnionego szczęściem, pachnącymi dziecięcymi ubrankami i ogromem miłości, który czeka Waszą rodzinę. 

§

Kochana przyszła mamo, życzę Ci wspaniałego i spokojnego czasu w oczekiwaniu na dzieciątko, pomyślnego rozwiązania i dużo siły, aby móc tulić mały cud, z którym niedługo się spotkasz. Z miłością – X.

§

Aby chwile pełne miłości i zachwytu nad maleństwem trwały nieustannie, a czas odrobinę zwolnił. Aby noce były spokojne i przespane, dzieciątko zdrowe, a Ty szczęśliwa. Aby spotkało Was wszystko, co najlepsze. Z najszczerszymi gratulacjami – X.

Gratulacje! Jesteś wypełniona po brzegi miłością – czego chcieć więcej? 

§

Jest ktoś, dla kogo jesteś całym światem – i ten ktoś mieszka w Twoim brzuszku. Wspaniałej, szczęśliwej i niezapomnianej przygody, jaką jest macierzyństwo. Przygotuj się na najlepsze.

§

W oczach maleństwa, które niedługo przyjdzie na świat, zawsze będę widzieć jego wspaniałą i dzielną mamę. Z miłością i najlepszymi życzeniami, X.

§

Cieszę się, że mogę być częścią początku cudownej przygody, jaka czeka Waszą rodzinkę. Nie mogę doczekać się spotkania z Twoim maluszkiem. Gratulacje!

§

Niezwykła i piękna kobieta, którą znam, stanie się niedługo MAMĄ, a ja nie mogę być bardziej szczęśliwa, towarzysząc jej w tym. Najlepsze życzenia i gratulacje z całego serca – X.

§

Przed Tobą piękny czas: tulenie małej istotki, wyczekiwanie pierwszego uśmiechu na małej buzi, chwile pełne bliskości i czułości. Niech to zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Wszystkiego co najwspanialsze – X.

Czytaj także:

Prezent na baby shower – co kupić przyszłej mamie i dziecku?

“Najpiękniejsze

Skomentuj

Kod zabezpieczający