Szukasz nakrycia głowy dla swojego malucha, które wiosną i latem skutecznie ochroni go zarówno przed wiatrem, jak i słońcem? Sprawdź nasze chusteczki bambusowe z daszkiem. Zostały one uszyte i zaprojektowane w Polsce, wiele modeli opatrzono autorskimi, wyjątkowymi wzorami. Zestaw je z innymi produktami z naszego asortymentu, takimi jak czapeczki dla niemowląt, pieluszki bambusowe czy ręczniki bambusowe.

Chustka bambusowa z daszkiem - idealna na lato

Doskonale wiadomo, jak kapryśna lubi być pogoda wiosną, a czasem nawet i latem. Nawet w upały należy pamiętać o właściwym osłonięciu główki niemowlaka, narażonej na światło słoneczne lub wiatr, nawet ten najcieplejszy. Ważne, by skóra miała szansę oddychać, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę, dlatego nasze chusteczki z daszkiem zostały wykonane z najdelikatniejszej bambusowej tkaniny. Nadaje się ona nawet dla dzieci o szczególnie wrażliwej skórze. Co ważne, prezentowane przez nas modele mają wszytą gumkę, dzięki której czapeczki łatwo założyć i ściągnąć.

Czapka z daszkiem dla dziecka: jaki kolor i wzór?

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór chusteczek bambusowych z daszkiem. Możesz wybierać z gładkich wzorów, pastelowych kolorów oraz autorskich printów. Niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz, możesz być spokojny o to, że chustka nie będzie uwierała Twojej pociechy. Wszyta gumka jest niezwykle elastyczna, dlatego nie będzie ściskać główki malucha. Sprawdź, który wzór tej wyjątkowej czapki z daszkiem dla dziecka najbardziej przypadł Ci do gustu, i postaw na sprawdzone rozwiązanie w nadchodzące słoneczne dni. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swojej pociechy!

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

CHUSTECZKI BAMBUSOWE Z DASZKIEM

Idealne na lato chusteczki bambusowe z daszkiem. Chronią przed słońcem i wiatrem. Dzięki wszytej elastycznej gumce łatwo się je zakłada i ściąga. 

na stronie
Produktów 1 - 12 z 28