Przytulanki dla niemowlaków nie tylko służą maluchom do przytulania, ale także wpływają na poczucie bezpieczeństwa czy pomagają w panowaniu nad emocjami. Nic dziwnego, że bardzo się do nich przywiązują i spędzają z nimi sporo czasu. Przy wyborze odpowiedniej maskotki zwróć zatem uwagę na materiał, z jakiego została ona wykonana. Ważne, by był on bezpieczny dla zdrowia dzieci. W naszym sklepie proponujemy popularne w ostatnim czasie przytulanki Minky. Sprawdź także inne nasze produkty, takie jak kocyki bambusowekokony niemowlęce czy otulacze bambusowe.

Wyjątkowe przytulanki dla niemowląt

Wybierając którąś z przytulanek dla niemowląt, powinno kierować się przede wszystkim tym, by była ona miła w dotyku i wykonana z bezpiecznego dla skóry dziecka materiału. Twój maluch będzie spędzał z maskotką dzień i noc, dlatego powinna być ona pozbawiona wszelkich elementów, które mógłby połknąć lub uszkodzić się nimi w inny sposób. Oferowane przez nas przytulanki sowy zostały wykonane z uroczego, nadzwyczaj przyjemnego w dotyku materiału minky, zaś wypełniono je antyalergicznym puchem.

Minky - co to takiego?

Ostatnimi czasy niezwykle popularny stał się materiał minky. To swego rodzaju miękki polar, różniący się jednak od tego tradycyjnego. Ma w swojej frakturze wypukłe kuleczki, dzięki którym tkanina jakby się mieni i pozostaje przemiła w dotyku. Jest także bezpieczna dla zdrowia maluchów, dlatego zdecydowaliśmy się wykonać z niej oferowane przez nas przytulanki dla niemowląt. Sprawdź, która z nich najbardziej przypadnie do gustu Tobie i Twojemu dziecku.

Dlaczego MAYLILY?

  • Unikalny design produktów. Przykładamy wagę do detali.

  • Piękne tkaniny najwyższej jakości. Miękkie i wytrzymałe.

  • Produkcja w 100% wykonywana w Polsce.

  • Setki produktów wykonywanych ręcznie.

PRZYTULANKI SOWY

Małe dzieci uwielbiają się przytulać. Nie tylko do rodziców, ale także do kocyków, lalek czy maskotek. Pierwsza sowa przytulanka zapewne będzie towarzyszyła im przez dalsze etapy życia, dlatego należy zadbać o odpowiedni wybór pluszaka.

na stronie
Produktów 1 - 12 z 23